Příspěvky uživatele - Karlice

Škůdci mandevilla, 1.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, na podzim jsem si nařízkovala "mandevillu" a nyní jsem objevila napadené listy. Nevíte někdo, prosím, co je to za škůdce a jak se jich zbavit? Napadená je většina rostlinek, ale nerada bych o ně přišla. Děkuji za Vaše odpovědi.
Semena bahenního ibišku, 12.1.2020
Nedivím se, že Vám nic ze semínek nevzešlo. Četla jsem na tento obchod se semínky spoustu negativních reakcí. Stěžovali si v nich na ten samý problém - buď nevzešlo žádný semínko nebo úplné minimum. Proto jsem se chtěla zeptat na semínka od... celý příspěvek >
Dipladenia citrine, 11.1.2020
Mohla bych se prosím zeptat, kde jste ji zakoupil? Děkuji. Zuzka
Semena bahenního ibišku, 10.1.2020
Mohla bych se prosím pana Vaška zeptat, kde jste ty Vaše ibišky kupoval? Jaký mají výběr a jaká byla vitalita rostlin? Děkuji
Dipladenia citrine, 9.1.2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, dipladenia citrine nebo-li žlutá dipladenia či mandevilla, je v pěstování stejná jako ostatní mandevillky? Je jediná s kterou nemám zkušenosti. Má ji někdo z vás? Rovnou bych požádala všechny šťastné majitele této... celý příspěvek >
Semena bahenního ibišku, 9.1.2020
Dobrý den, zdravím všechny zahradnice a zahradníky. Chtěla bych se zeptat, kde kupujete semena bahenního ibišku? Ráda bych více barev. Děkuji za všechny důvěryhodné tipy. Zuzka
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika