Pěstování strelície



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
mirdik - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (212) - 48.29 (?) 
28.11.2008 18:15
neví nekdo prosim-pokud nebudu zimovat strelicii pri 10-15st tak mi nepokvete?děkuji za odpovedi M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 174.45 (?), 10.12.2008 10:56

dobry den! pri neposkytnuti vegetac.klidu asi nebude moc ochotna kvest.ale podarit se tomuze... lidicky ja zas cekam az mi prijdou seminka od koexflor bude to special odruda s uzkyma listama Leafless a bilomodra s.nicolai :-) sice nevim jestli se stihne postavit nas vysneny baracek s obrovskym sklenikem nez tahle kraska doroste do tech svych silenych rozmeru ale nemohla jsem odolat pochopte :-) budu je piplat ze seminek tak drzte pesti! mnoho pestitelskych uspechu a radost z techto exotickych krasavic preje Likualaaa(sona alias botanicky silenec)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mirdik - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (212) - 48.29 (?), 11.12.2008 19:55
to chapu, ze mate slabost, videl jsem ji v botan.zahradach-pokazde kvetla a ten kvet jak z porcelanu, skvostne... jeste jsem se chtel zeptat od kdy do kdy a pri jake teplote by mela byt vystavena strelície?dekuji M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.45 (?), 12.12.2008 13:55

dobry den!   pane Miroslave myslite dokdy muze byt venku_? mohla by snaset minima do 13ti stupnu takze schovat davno pred prvnimy mraziky! letnit od konce kvetna zhruba do zac. zari... potrebuje jasne misto s nejmene 3 az 4 hod.primeho sl.(holt jih nezapre). nekde rikaji ze ma rytmy jako napr. poinsettia(rozjede to v zime) ale podle vsech informaci se kazdopadne muze pestovat s klasickym vyklidnenim pres zimu a jak to pujde vystrcit ven.mam s.reginae pestenou timto zpusobem a prospiva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mirdik - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (212) - 48.29 (?), 12.12.2008 15:27
a kvete Vám?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.45 (?), 17.12.2008 12:47

dobry den! ona jeste nema pet let tak uvidime... svetlo ma dobre a pres zimu tam neni zadne horko no a tak si myslim ze by kvest mohla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 246.44 (?), 24.1.2009 9:02

Zdravím pěstitele strelicií a připojuji můj poznatek. Strelicii máme 4 rokem, přes léto v pergole v polostínu a přes zimu na chodbě, kde je 15 stupňů. Před 14 dny jsem ke své radosti zjistil, že nasazuje na květ. V létě přihnojuji Kristalonem a teď v zimě udržuji zem mírně vlhkou. nemá v misce vodu. Jak se zdá, celkem jí to vyhovuje a už se moc těšíme na exotický květ. Ještě bych se rád zeptal těch, co si objednali různá semena z Koexfloru, jak jste spokojeni s klíčivostí a vzešlo vám vůbec něco?Karel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 161.185 (?), 25.1.2009 13:56

Přeji krásné nedělní odpoledne všem pěstitelům:-) Tak máme tady leden a já se musím opět pochlubit, že mi moje kráska kvete, tedy má dva květy, zatím se ještě neotevřeli. Jen mi letos nějak přerostla z květináče. Mám tři odnože celkem zdatné, metr vysoké, vytlačuje potvůrka hlínu. Teď s ní nechci hýbat, ale z jara ji přesadím a udělám si z ní vlastně tři... doufám, že si ji tím nerozbiju:-(Mám ji přes zimu v zimní zahradě, docela jsem měla strach při těch hrozných mrazech, máme tam radiátor, tak jsme trošku přitápěli. Čekám s napětím na otevření květů, nejak se jim zatím nechce. Také ji přes zimu asi jednou za 14 dní trošku zaleju do talířku, je spokojená. Tak se ozvu jak dopadnu z jara s tím přesazením... všem přeji hodně úspěchů... Danulka z Karlovarska.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mirdik - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (212) - 48.29 (?), 27.1.2009 19:02
pokud to pujde, vlozte sem prosim i foto Vasi strelicie... dekujeme
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 38.88 (?), 26.3.2019 22:17

Prosím vás a jak ji máte přes zimu na chodbě to nemusí být u okna?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika