Příspěvky uživatele - mirdik

Peruánský narcis, 1.2.2009
angl.nazvy byvaji snad nejvic zavadejici, zde tedy jako pavouci lilie... ovsem kdyz to nekde reknete tak vam nikdo neporozumi, to uz spis nektere preklady z nemciny se vice ujimaji... ale jinak je to Ismene a nebo Hymenocalis...
Peruánský narcis, 31.1.2009
nazev peruansky narcis vznikl tak, ze kvety pripominaji exoticky narcis a hl.voni i jak narcis, peruansky zas, ze rostlina pochazi z Jizni Ameriky... a lilii neni podobny ani trochu...
Peruánský narcis, 31.1.2009 Obsahuje fotku
dnes sem ocistil a rozdelil mlade od starych cibuli... do tedka byly v teple a a po mensim oschnuti(kvuli deleni) je dam do sklepa, az do doby nez se budou vysazovat.Jeste podotykam, ze kdyby nebyly cibule v teple po sklizni tak by nevykvetly...
Altroemeria, 31.1.2009
ja toho mam take dost objednano, az se bojim, ze budu delat truhliky i na komin, aby se mi vse vselo... ale Alstro bych chtel... hl.aby si zvykla na nas zdejsi upal...
největší novinky v gladiolech pro tento rok, 31.1.2009
Osobne Vam doporucuji : modré-Gaia, bílé-Pax, oranžové-Olympia, žíhané-Jiří Václavík, zelené Česílko, zajímavost-Delirium. U červenych, zlutych,ruzovych bych rekl, ze je to vyrovnane a zadna odruda vyrazne neprevysuje ostatni...
moření kaly, 29.1.2009
prosim, nema nekdo zkusenosti v moreni kal-Zantedeschia? Nektere odrudy jsou na houby choulostivejsi... tak bych je rad pro jistotu namoril, diky
Altroemeria, 29.1.2009
díky... vy sama mate s ni zkusenosti?
největší novinky v gladiolech pro tento rok, 29.1.2009 Obsahuje fotku
modre jsem moc nefotil, ale podivam se... nejsytejsi je prave zmineny Gaia, ostatni jsou vyrazne svetlejsi, nekdo rekne az vyblité...
největší novinky v gladiolech pro tento rok, 29.1.2009
Gaia je opravdu dobry, klasy jsou skutecne pekne dvourade... letos jsou hitem ty šumrované-zihane...
největší novinky v gladiolech pro tento rok, 28.1.2009
urcite byste to zvladla... L.GLADS...
největší novinky v gladiolech pro tento rok, 28.1.2009
No věřte, že letos se už prodávají, mají je, jen napovím L.G. a L.B....ten Jiří Václavík je opravdu skvostný, ani v zahraničí zatím nevyšlechtili něco podobného...
Altroemeria, 28.1.2009
pekny vecer, ma nekdo zkusenosti s touto hliznatou trvalkou? je lepe ji nechat v pude a prikryt na zimu nebo pestovat v pude a vyndavat jako jiriny nebo pestovat v nadobe?dekuji M.
odrůda rajčete k sušení, 27.1.2009
nakrajim je na kolecka, cca 1cm a susim... parkrat je otocim
Pěstování strelície, 27.1.2009
pokud to pujde, vlozte sem prosim i foto Vasi strelicie... dekujeme
odrůda rajčete k sušení, 27.1.2009
i já jsem susil co se dalo-ale prece jen specialni odruda typu san marzano je vyrazne drive ususena nez start, tornado apod... i tak to da susicce nakou tu hodinu az den zabrat...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika