Campanula zvonek nevěsta



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
host - 78.30 (?) 
10.9.2009 8:43

Micuko, ty máky musí být krásné, taky je mám moc ráda. U nás moc nejsou, ale letos se mi povedlo sebrat semínka, tak snad se příští rok taky zadaří. Hanča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 12.9.2009 18:18

Ahojky Hanči, já ty máky nenafotila, ale ty zahradní ano.Třeba se budou líbit i ty.Hezký den.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.166 (?), 13.9.2009 21:44

Máky jsou moc krásné. Už se skoro začínám těšit zase na léto . Hanča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 14.9.2009 9:32

Tak to já taky.Jak přijde podzim ztrácím větší část energieNa druhou stranu za chvíli budou vánoce a po nich to pomalinku začne.Shánění semínek sazeniček a hned bude veseleji.Dnes je to vůbec smutné, pod mrakem, poprchává,ale ještě je na co koukat.Rozkvétá mi rozmarýn, nádherně kvetou pupálky, kopretiny,kokardy astry... a tak při ranní kávičce venku na terase pěkně zrelaxujji a částečně dobiji bateriihezký den.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.166 (?), 14.9.2009 15:42

S takhle krásně rozkvetlou pupalkovou kytkou je to jako by se rozsvítilo sluníčko . Hanča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
babima - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 143.253 (?), 16.9.2009 20:38

    Micuko nádhera já ji mám taky i tu co kvete večer.Zdraví Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 22.9.2009 22:18

Zdravím, Maruško,jedna návštěvnice při prohlížení záhonků koukala chvíli na rozkvetlou pupálku a pak se na mně podívala s takovým zvláštním pohledem a pravila " No, je to krásný, ale proč si dáváš do záhonu umělé květiny? "Musela jsem jít a jeden kvítek utrhnout, aby uvěřila, že to není umělina, ale živá květina.Hezký večer.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.182 (?), 27.9.2009 10:35

Zdravím Berti, děkuji za krásné fotky. Jste opravdu vynikající zahradnice. Já jsem letos definitivně pohřbila něvěstu a ženicha, asi jsem je přelila, a to byl pak jejich jistý konec. Snad to bude příští rok lepší. Muškáty jsem si už nařízkovala začátkem září, ale staré sazenice si ponecham, protože člověk nikdy neví, jestli to vše přežije. Angličáky a fuksie jsem musela mospilanovat, jinak by se mi to přes zimu rozmnožilo na všech ostaních kytkách. Begónky se mi až teď krásně rozkvetly, tak doufám, že nepříjde brzy ochlazení a vydrží to apoň ještě měsíc venku. U vás na Šumavě je to s tím teplem horší.To chce pro kytky mít zimní zahradu. Mějte se hezky a ozvěte se. Zdraví Magda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
lumatkov - (15) - 78.128 (?), 27.1.2010 17:35

Dobrý den, jak se mate? Dneska jsem v letaku kauflandu objevila campanulu, ale nevím jaky druh ma růžové květy.Je tam pouze nápis campanula. Nejspíš si ji koupím nebot jste me všichni těmi pěstitelskými výkony uplně nadchly.Děkuji za odpověd

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 27.1.2010 20:02

Ahojky Lucko, hlavně vyberte rostlinu která má hodně poupat a není moc rozkvetlá a koukněte v jakém je stavu.V těchto obchodech někdy bývají buď skoro usušené a nebo přemokřené a uhnilé.Listy musí být zelené bez známek poškození a i když campanuly mají křehké listy musí být pevné.Lehce zatáhněte a pokud klade odpor je to Ok pokud list se stonkem lehce vytáhnete a je na konci takový mazlavý, uhnívá.Co je to za druh snad zjistíte na obalu, druhů je strašná spousta.Přeji ať se vám pěstování daří, jsou to krásné květinky.Hezký večer.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika