Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím Berti, taky jsem začala všechny kytky vynášet ven, protože doma to už začíná překážet, jenže na obzoru hrozí přízemní mrazíky a tak asi musím begónky zase schovat na verandu, aby mi neodešly. Zdá se mi, že nějak pomalu rostou. Nevím jestli mi z té opatrnosti před přemokřením v "obyč" truhlících nezaschly, to by mě mrzelo. Dokupovala jsem si letos nové hlízy. Taky jsem zkoušela rozmnožit dělením starou hlízu, jenže jsem jí nenechala zaschnout a tak mi uhynula. Chybami se člověk učí. Jinak počasí je moc krásné, ale u nás na Moravě je to s tím děštěm moc chudobné. U vás letos už vícekrát zapršelo, tady je velké sucho. Jinak kolik dáváte sezaniček muškátů do truhlíku (60cm,80 cm)? Když je jich tam hodně, začně to trpět plísněmi, nebo to asi moc zalévám. Abych je měla dlouhé aspoň metr, to se mi ještě nikdy nepovedlo. Letos jsem si nakoupila několik druhů různého hnojiva, tak to by v tom byl četr, aby pořádně nenarostly.. Přeji hezký zbytek nedělního večera. Zdraví Magda

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika