Rajčata ve tvaru srdce



Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 218.212 (?)
13.6.2019 11:18

Včera jsem koukal na loňské fotky, touto dobou jsem měl již dorostlé zelené plody, letos díky nejstudenejšímu květnu za posledních 30let, moje rajčata teprve kvetou, vaše fotky mi připadají jako z jiné planety.

Jak je to u vás? Tedy kromě ubulených jihomoraváků (Mirek) a bezchybných zelinářů-ovocnářů (teta).

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Teta Jana - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (289) - 148.29 (?), 13.6.2019 8:18, zobrazeno: 4296x

La Donna



Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 218.212 (?), 13.6.2019 11:18

Včera jsem koukal na loňské fotky, touto dobou jsem měl již dorostlé zelené plody, letos díky nejstudenejšímu květnu za posledních 30let, moje rajčata teprve kvetou, vaše fotky mi připadají jako z jiné planety.

Jak je to u vás? Tedy kromě ubulených jihomoraváků (Mirek) a bezchybných zelinářů-ovocnářů (teta).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 148.5 (?), 13.6.2019 13:53

Ač jsem sousedka Jany, moje rajčata jsou na tom podobně jako ta vaše, respective některá sotva přežívají. U nás má přednost okrasná zahrada, ale bulím stejně jako ten Mirek;) jelikož letos rajčata nesmírně a dlouho trpěla za oknem a pak venku dostala pecku od ostrého sluníčka a následných studených dníno Jsou to totální chudinkycool A to dostaly letos nové tyčky(jsem si vyřvalawink) tak by se mohly trochu pochlapit, krucišcheeky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
ivap - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (754) - 243.114 (?), 13.6.2019 14:53

U Přerova taky teprve kvetou, dorostlé plody mám jen na rajčatech v květináčích. Jinak opožděné jsou i okurky a papriky, no co už, aspoň trochu napršelo.

A jinak Mirek pořád bulí na svých stránkách...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 218.212 (?), 13.6.2019 16:44

Šlo mi o relevantní informace a neodolal jsem rýpnutí u někoho kdo v květnu sklízí třešně a nestíhá sklízet jahody. Jednoduše jsem nasr...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (741) - 190.153 (?), 13.6.2019 16:26

Jani, srdcové rajčinky milujem, La Donny vyzerajú nádherne, tento rok mám vysadených veľa druhov srdcí. Doteraz som obrala asi 1, 5 kg Pink Passion Dwarf,1kg Orange russian 117- tiež z kvetináča (nejaké foto som dávala vo vlákne rýchlenie), pridávam foto ešte nezrelého srdca Sergeant Pepper a ďalších Orange russian 117 v kvetináči. Z priesad vysiatych v marci budú zrelé rajčiny asi neskoro- ale o tom už v inom vlákne. 

    Eva T

Orange Russian 117
Orange Russian 117
Orange Russian 117vo dvore
Orange Russian 117vo dvore
Orange Russian 117 v skleníku
Orange Russian 117 v skleníku
Sergeant Pepper
Sergeant Pepper
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.119 (?), 13.6.2019 17:20
Teta Jana: Čistá nádhera. Potešenie pre oči, ale - najmä - benefit pre zdravie. Lykopén je super vecička, to že sa tepelnou úpravou nedegraduje (práve naopak) z neho robí výnimočnú celebritu medzi zdraviu prospešnými "chemikáliami". Vy budete snáď žiť večne 😉. IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 61.77 (?), 14.6.2019 9:57
U mne v Polabi jsem na tom stejne jako pisatele vyse-velka vetsina teprve kvete.sice jsem kvuli ceste o ca 3 tydny pozdeji, misto zacatku unora az kolem 20.,ale na vine asi bude hlavne ten chladny kveten.byci srdce mam rad, makedonske patri mezi moji nejoblibenejsi odrudu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Teta Jana - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (289) - 148.29 (?), 7.7.2019 14:28

Moc krásná srdce vyrostla ze semínek, která mi kamarádka přivezla jako dárek z Bulharska. Rajče nese název Momini salzi - Dívčí slzy.

Momini salzi
Momini salzi
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika