Příspěvky uživatele - Registrovanýuživatel

Polyversum a hnojení, 26.6.2020
V letáku by mělo být napsáno jestli je možné míchat s hnojivy, podle mě to nevadí, když jsem ho zkoušel tak tam bylo napsáno že se má používat při vcházení a na mladé sazenice ke kořenům. Na list nevím jestli bude fungovat, jestli tedy vůbec... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň, 5.6.2020
Proč neukážete tu fotku jak vám rajčata sestřelila plíseň nebo skvrnitost nebo co to bylo. Pamatujete? 
Rajčata - plíseň, 5.6.2020
Tak to jste měl štěstí, já mám plíseň každý rok a nezáleží na počasí, stačí i ranní rosa na šíření plísně, rozdíl je akorát v tom jak moc té plísně mám.
Rajčata - plíseň, 5.6.2020
Mě loni fungoval Dithane, ale také to mohlo být suchým počasím. Určitě je důležité to odchytit předem nebo hned na začátku. Stříkal jsem jednou minimální dávku už v červnu.
Dvoužloutková vajíčka, 30.11.2019
Už jsem je viděl po známosti prodávat z drůbežárny, podle mě je to náhoda, nevím jestli věc jediné slepice, ale protože dnes dokážou třídit vajíčka a kontrolovat tak jsou to jednoduše vybraný z mnoha normálních.
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 14.10.2019
Podle mě to nemá s hnojením nic společného, je to věc podmínek, když se jim nedaří tak se takto projeví, u některých mých rajčat celé léto nic až teď ke konci při dozrávání pozdější rajčat se to projevilo. V půdě je vápníku dost. "V závislosti na... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 13.10.2019
Je to vidět na fotkách co jste tu prezentoval, hnojení není jenom dusík, proto asi jenom ten trus nestačí. Ve skutečnosti je to vlastně hrozně jednoduché.
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 13.10.2019
"Aquaponii nam hnoji rybi trus." Ty rostliny máte podvýživené a jenom trus nestačí, leda by ste z uhynulých dělal hnojivo.
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 13.10.2019
Jistě, ale jenom ty uhynulé, nepřehánějte zase. 
Chilli paričky v zimě, 13.10.2019
Nasbírejte berušky, furt je někde potkávám.
Akvaponický skleník. 10 x vyšší úroda, 3.10.2019
Precizně vyrobený, pořád si, ale myslím, že ty rostliny jsou podvýživené, těch pár ryb je neuživí. Chtělo by to něčím přikrmit aby to neškodilo rybám, ale teď mě napadá, že ryby mají přednost.
Co vaše réva 2019?, 21.9.2019
Video - Zlatý svazek Ukrajiny 2019
Popel a PK hnojiva, 15.9.2019
Proč myslíte, že se ten Kristalon jmenuje Podzim, je to přesně to co potřebujete a hledáte, jenom nedokážete ze své podstaty uznat pravdu, ten Kristalon je určený pro přezimování rostlin, jak vy "chytře" říkáte generativní fázy. Ten váš Kristalon... celý příspěvek >
Popel a PK hnojiva, 14.9.2019
Kristalon podzim - poměr živin N-P-K (6-12-36) + 3 % Mg + 8 % S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn
Popel a PK hnojiva, 14.9.2019
Zjistěte si kolik je tam draslíku, těch 50% je tam K2SO4 a pak to porobnejte s obsahem Kristalonu a jejich rozpustnost a formu. Když chci fosfor přidám Kristalon žlutý, když chci draslík přidám Kvet a plod, vše rozpustné a připravené pro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika