Rajčata pro sezónu 2014



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
Jiřina7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (883) - 141.32 (?) 
13.12.2013 21:55

Začátkem ledna budu vysévat semínka určená ke klonování. Tam, kde mám dostatek dostupných levných semen stačí vysévat v březnu.  J. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 84.120 (?), 13.12.2013 20:38

Ako chcete eliminovať nedostatok slnečného svitu?   To sú výsevy určené pre výsadbu do skleníka? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiřina7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (883) - 141.32 (?), 12.12.2013 22:55

Přikládám Indigo Rose z mých semínek, pěstováno a foceno v cizí zahradě. Mně se naštěstí nevešlo do zahrady. Pro příští rok již kamarádka tato semínka nežádá. Neotřelá vizáž se mu nedá upřít.  J.

Okrasné rajče Indigo Rose
Okrasné rajče Indigo Rose
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.7 (?), 13.12.2013 9:35

Myslim, ze zostanem u bejbina a dalsich overenych sort a nebudem experimentovat s inymi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 253.176 (?), 13.12.2013 10:47

Já jsem letos pěstoval obě tyto modré odrůdy a moje hodnocení není tak odsuzující. Jsou to pozdně zrající odrůdy, k jejich přednostem proti běžným odrůdám rozhodně patří vyšší odolnost jak proti praskání, tak proti houbovým chorobám. Jsou zpestřením sortimentu. Fait

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdenci - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (491) - 245.32 (?), 12.1.2014 12:02

Paní Bohdalová má zřejmě jiné chutě než většina z nás.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.143 (?), 12.1.2014 13:52

Každý z nás má jíné chutě. I mně nechutná Zlatava, vždy se umístnila na konci žebříčku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3245) - 5.149 (?), 12.1.2014 14:19

Já jsem zrovna od dvou diskutujících na tomto webu (přihlášených), jejichž názorů si velmi vážím četl naopak, že Zlatava je velmi chutné rajče. Prostě každý máme jinou chuť a také pěstujeme rajčata poněkud jinak, což má podle mne podstatný vliv zejména na chuť rajčete. Nejlepší je vyzkoušet si to sám. A takhle hodnotím i tu diskuzi v televizi i když paní Bohdalovou v těchto zahrádkářských diskuzích nemusím.

                  Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Bláža - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (169) - 14.13 (?), 4.1.2014 22:33

Finik mám žlutý - a mám myslím doslova. Úrodu jsem loni neměla skoro žádnou - vše bylo pořád úplně zdrávé a po návratu z patnáctidenní dovolené jsem je musela naházet rovnou na kompost - vše chytlo plíseň. Otrhala jsem ale plody které ještě nebyly na kaši - rozhodně to byl především právě úžasný finik. na misce pak všechny dozrály. Nechala jsem si tři plody na semínka a nějak zapomněla/nestíhala. Jsou v mističce na okně (nad topením) a jsou úplně v pořádku. Přijde mi to až pozoruhodné. Takže dle mého názoru velmi plodné, odolné a chutné rajče které vydrží až do jara :-) ideální! Jo a nemusím každý rok shánět semínka...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 71.20 (?), 18.2.2014 14:30

Zkoušela jste Sweet Million a Lupitas? Obě odrůdy mne nadchly, z třešňových nejvíce...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika