Rajčata - mšice?



host - 61.68 (?)
12.5.2020 6:46

Asi by to chtělo přesadit, aby se to pohnulo. Jestli to počasí bude pokračovat tak jak to v květnu začalo, tak s výsadbou ven na záhony si ještě počkáme. Neznám moc ty substráty, ale myslím si, že ten pěstební bude vzdušnější protože je hrubší. Možná jim to pomůže.

           Vladimír

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 61.68 (?), 12.5.2020 6:46

Asi by to chtělo přesadit, aby se to pohnulo. Jestli to počasí bude pokračovat tak jak to v květnu začalo, tak s výsadbou ven na záhony si ještě počkáme. Neznám moc ty substráty, ale myslím si, že ten pěstební bude vzdušnější protože je hrubší. Možná jim to pomůže.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 150.18 (?), 25.5.2020 10:10

Dobrý den,

rajče keříčkové nebude nikdy tak velké jak tyčkové, ale pokud nemají přírustek, přihnojila bych kristalonem start.

Hezký den.Renata

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
radek.liberec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (100) - 38.20 (?), 4.5.2020 20:15

No když budeš hlídat skleník abys neml mtavence tak nebudeš řešit mšice...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Elen. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (158) - 126.28 (?), 12.5.2020 11:00

Také bych doporučila přesadit. A klidně bych jim dala něco "na povzbuzení" : Kristalon Start, Lignohumát, Simbivit... podle toho, co máte. Sela jsem několik keříčkových rajčat 5.4., což je asi ve stejné době jako vy, pikýrovala do směsi rašeliny, písku a hlíny ze zahrady (kupované substráty mi došly a už jsem nechtěla utrácet), směs je mnohem tužší a méně propustná než kupované substráty, a přesto mají všechny asi 20 cm. Možná už to někde píšete, ale záleží určitě i kde je máte, já přes den venku na slunci, na noc nosím do garáže. Elen

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 54.127 (?), 29.5.2020 16:23

Zdravím, prosím, máme rajčata zamořené mšicemi. Máte prosím někdo zkušenosti s postřikem na přírodní bázi Agro NATURA Rock Effect? Můžete popř. doporučit něco dalšího, nejlépe přírodního? Je nějaký postřik i na mravence, který neškodí rostlinám? Děkuji

mšice na rajčatech
mšice na rajčatech
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika