Příspěvky uživatele - radek.liberec

Pálivější paprika na plněné paprikové lusky, 26.12.2020
Ahoj paprika pálivá jalapeno mohu doporučit jíme místo okurek nakladam do přípravku deko a to i zelené i červené
Můj skleník pěstování spolu rajčata, papriky a okurky, 25.6.2020 Obsahuje fotku
No to já začal 8.5 sázet dělal jsem nová skleník
Můj skleník pěstování spolu rajčata, papriky a okurky, 25.6.2020
Ahoj takhle to vypadá u mě ve skleníku. Rád se podívám jak to vypadá i u někoho jiného a jak to komu roste.
Založení skleníku, 25.6.2020
Ahoj řeknu ja to dělám a pekně to roste tady se muzes podivat Mám tam vše dohromady  skleník hlina nejlepe s kopostarny koupit substrat vyska cca 50 cm pod ni dat dospod folii pro zalozeni dat vrstvu hnoje ktery musis hodne prolit... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 25.6.2020
ne to je hliník
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 18.6.2020
Ahoj tak to já už začínam sklízet teda :) Můj skleník - jak pěstovat rajčata, papriky i s okurky dohromady
Větrný generátor s činy, 7.6.2020
Tak já nakupují na ebay tam je to jednoduší a i se zárukou no stalo se mi už párkrát že přišlo horší zboží nebo jiné parametry než objednané tak to vždy vyreklamuji a vrátí peníze takže mám takhle už hromadu věci zadarmo. Nakupují a činy hodně DPH... celý příspěvek >
Větrný generátor s činy, 6.6.2020
Ahoj nemáte někdo zkušenosti s generátorem větrným s činy kde stojí třetinu ceny než u nás na shopu?
Afrikány ve skleníku mezi plodovou zeleninou, 4.5.2020
Učiněným zázrakem jsou afrikány. Nejenže se snesou se všemi druhy zeleniny a květin, nýbrž umí i léčit půdu. Odpuzují háďátka a dokonce i mšice a molice. Máte někdo zkušenosti s výsadbou ve skleníku mezi rajčaty a papriky?
Rajčata - mšice?, 4.5.2020
No když budeš hlídat skleník abys neml mtavence tak nebudeš řešit mšice...
Papriky - kdy začít hnojit?, 2.5.2020
Tak hnoj doma radši lignohumatem ten nesmrdi...
Papriky - kdy začít hnojit?, 2.5.2020
Zamořuje to půdu, sazenice nachylnější na nemoce, likviduje zhoršuje její vlasnosti já to kdysi taky používal než jsme to zjistil a pudu nakonec všechnu vyhazoval. Já si už i sazenice pěstuj sám většina sazenic co koupíš v zahradnictví je na chemii a... celý příspěvek >
Hnůj, 29.4.2020
Hnuj se má správně prolít hodně vodou a vzít hiliny a pořádně sešlapat na kaší pak zasypat
Papriky - kdy začít hnojit?, 29.4.2020
Zdravím Kristalonem ani omylem likviduje půdu a je to pěkná... Hnojit slepicince vykvasene daji se i koupit kazdý tyden občas zamenit za vykvasene koprivy
Papriky - kdy začít hnojit?, 29.4.2020
Zdravím ja když přesazuji tak dam ke kazde rostlině 3 ranule granulovaného hnoje ke kořenum a pak hnojím až po vysazení do skleníku
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika