Rajčata 2018



PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?)
10.1.2018 19:00

MD. má značné rozpory ve výpovědi. To, vzhledem k tomu, že zahradník je již zcela mimo podezření, z něj dělá velmi pravděpodobného pachatele.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (741) - 134.41 (?), 10.1.2018 15:44

Ja si tiež myslím Vladimír, že to tak bude, nech tu nie je nuda keď som tak rozmýšľala, aj ja som tak trocha asi narýchlo nadsadila s tými kilami. Bol to taký bleskový odhad, možno to bolo z tých 150 koreňov len okolo 400 kilov, lebo v septembri a októbri som bola odcestovaná. Ale aj tak by som bola rada, keby sa tu ďalší záhradkári pochválili svojimi výnosmi a ako ich dosiahli, nech sa máme čím inšpirovať v tomto roku. Eva Tsmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.132 (?), 10.1.2018 16:54

Jako průměrná úroda na jednu rostlinu rajčete se bere 2,5 kg (10 kg/4 rostliny) - samozřejmě myšleno klasické velké tyčkové rajče, ne cherry nebo balkónové, tam je to ještě méně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.3 (?), 10.1.2018 17:06

Jak tak to sleduji   tak si pan Milan a pani Eva velice rozumi k nalhavaji si jeden druhemu jak jsou nejlepsi   pestiteli rajcat a kdo ma najvetsi urodu podle me to vypada ze ostatni pestitele jsou nuly   podle mne jste nejlepsi hlari pestitele rajcat    neporadite jen se predhanite kdo je nej

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.17 (?), 10.1.2018 18:45

Máte možnost se zde prezentovat. Asi žádná nula nejste, to vám věřím. Jaké odrůdy rajčat a s jakou úspěšností jste je pěstoval? Co zajímavé letos chystáte? Ať nám ta diskuze pěkně odsýpá.

                          Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.3 (?), 10.1.2018 19:47

Pane Vladimir  vy jste takovy smirci rozhodci  ktery to usmerni na spravnou kolej i kdyz se to vyostri jste profik    to budou urcite zajimave temata ktere budou zajimat hnoho pisatelu       uz jsem se prezentoval ne rajcaty ale paprikou Rodrigo        vasek 5

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 6.138 (?), 10.1.2018 21:23

Ach jo, to negativní myšlení může i člověka zabít.

Milan HP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 6.138 (?), 10.1.2018 21:15

Evi, jestli můj výnos-nevýnos šokoval, jsem v tom úplně nevinně. Hlavně proto, že mi o výnos nikdy nešlo: to byl nejspíš výsledek náhodného sledu událostí, ve kterém nejspíš hrála důležitou roli moje naivita - prostě b.bej sedlák. Vždycky jsem upřednostňoval kvalitu nad kvantitou. Takže když jsem zjistil, že to nejsou Startky, moje oblíbené, strávil jsem tejden v depresi.

Ne, fakt si netahám tričko: před Matkou Přírodou jsem nesmírně pokorný. Ale ani před ní neftipkuju, jak naznačil Vladimír. Všechno jsem vysvětlil níž (nebo výš?).

Milan HP 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 6.138 (?), 10.1.2018 21:01

Vladimíre, to určitě ne: tady já moc nešprýmuju. A vůbec mne nenapadlo, že to vyvolá takovou reakci. Vysvětlil jsem okolnosti níže. Podle skutečnosti, tedy tak, jak to bylo a jak ji vidím já. Ano, možná může být můj odhad trochu nadsazený, ale vyhodil jsem 3 velké odpadkové pytle nakažených (skoro jsem u toho brečel). Ale víc jak 20 kilo neuberu.

Jenže když se to pokazilo, co z toho?

Milan HP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 167.137 (?), 10.1.2018 15:29
No jestli nas pan Danicek tak trochu nehoupe, jak rikava muj deda.Napred zde psal, ze nepozna rajce od plevele, jestli se daji rajcata mnozit listy a podobne perly a ted se vytasil se skoro 9 kg rajcat na rostlinu a udelal totalni amatery z nas.No uvidime-jsem v ocekavani vysvetleni.je to prijemne zpestreni teto diskuze v tyto tmave zimni dny...-))) honza
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 10.1.2018 19:00

MD. má značné rozpory ve výpovědi. To, vzhledem k tomu, že zahradník je již zcela mimo podezření, z něj dělá velmi pravděpodobného pachatele.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika