Příspěvky uživatele - 134.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 1.2.2018
Milane, chcelo by to nejaké fotky a zatiaľ by som ešte neprihnojovala. Eva T
Začátečník - rajčata, 1.2.2018 Obsahuje fotku
Pani Jiřinko, vítam vás medzi pestovateľmi rajčín. Jiffy tablety nie sú až tak dobré na rajčinky, nechajte si ich na predpestovanie uhoriek, príp dyní, keď už ich máte, aby nevyšli nazmar. Ja vysievam do plytších,  kelímkov, (zmestí sa tam viac... celý příspěvek >
Rajčata 2018 - semena, 31.1.2018
Vladimíre, čítala som si staré vlákna o rajčinách a niekde si kedysi písal, že v danom roku (neviem ktorý to už bol) budeš skúšať Symbivit, Aké si mal s ním skúsenosti? Prípadne uvítam skúsenosti i ďalších pestovateľov.       ... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 29.1.2018
 Keďže skniečko dnes krásne svietiko, bola som sa mrknúť-  Myjava, 400m, sadený v polovici novembra, chvalabohu, zatiaľ nelezie, ale zato snežienky, čemerice už kvitnú a Talovín tiež začína vystrkovať hlávky. Eva T 
Rajčata 2018 - semena, 27.1.2018
Pozerala som na nete obe "Raný zázrak" i Early Wonder majú rovnaký obrázok a približne aj popis, takže to bude ozaj asi len ten preklad, E. W. je pôv. z r 1950.                       Eva... celý příspěvek >
Sladké alebo kyslé?, 27.1.2018
Pán Hlavatý máte nádherné jablone, radosť pozerať,  ako staré sú vaše stromy Fuji a Topaz? To mali vlani takú super úrodu? U nás to všetko pomrzlo v kvete. Eva T.
Rajčata 2018, 27.1.2018 Obsahuje fotku
Ešte posielam foto postupného množenia Pink Charmer F1 z 1 koreň amám doteraz 4 rastlinky plus na pôvodnom koreni nechávam 2 odnože. A pre porovnanie Sleeping Lady z výsevu 30.11. pestovaná pri teplote22/16 na juhozápadnom okne a prisvetľovaná už... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 27.1.2018
 Milane, no práve, treba asimilačnú plochu zmenšiť, aby lepšie zakorenil(čím väčšia asimilačná plocha, tým väčšie odparovanie vody, tým viac je odrezok namáhný a je väčšia pravdepodobnosť zavädnutia a úhynu) a ešte to odrezanie listu donúti... celý příspěvek >
Rajčata 2018 - semena, 26.1.2018
Môžem vás poprosiť o krátke hodnotenie, akým rajčinám sa vo vašich podmienkach darí a ktoré sa vám, naopak neosvedčili? Eva T 
Rajčata 2018, 26.1.2018
 Pán Sasman, mohla by som poprosiť o vaše skúsenosti s pestovaním rajčín, s akými druhmi máte najlepšie výsledky, a naopak, čo sa vám neosvedčilo? Akosi toto vlákno zamrzlo. Eva T.
Rajčata k dlouhodobému skladování podzim/zima, 25.1.2018
Vladimíre, tie Ramalletky vyzerajú stále super, som zvedavá, dokedy vydržia skladovanie. Budeš ich siať až v marci?Ja už od Vianoc kupujem Medulienku(Juanitu) a Hranáčika(Swetelle)z Kameničian a tie chutia výborne, ibaže sú dosť drahé a napr. už ich... celý příspěvek >
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 24.1.2018
Super, Vladimíre, ešteže som dnes nakúpila zlacnené žeruchy od Vilmorinu v kvetinárstve u nás po 20 centov- 10 gramové balenia s expiráciou 2021, tak môžem testovať. Eva T
"Neznámý" sukulent, 21.1.2018
Kalanchoe potrebuje cez zimu hlavne chladno(5-15 stupňov), veľa svetla a temer vôbec nepolievať aby sa nevyťahovalo. Mne za takýchto podmienok už nasádza na kvet.Eva T
Množení sazenic rajčat řízkováním 2016, 21.1.2018
Výsevní je aj na řízkování. Eva T
Rajčatový hokus pokus - průběh, 20.1.2018
Milane, som rada, že meriate tie luxy, už asi 5 rokov používam pri predpestovaní odrazovky s hlinníkovou fóliou a vlastne sa potvrdilo, že zvýši asi o 30% svetelnosť na okne, ja som to vtedy niekde počula (asi v receprári) a odvtedy ich s úspechom... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika