Rajčata 2018



host - 33.3 (?)
10.1.2018 19:47

Pane Vladimir  vy jste takovy smirci rozhodci  ktery to usmerni na spravnou kolej i kdyz se to vyostri jste profik    to budou urcite zajimave temata ktere budou zajimat hnoho pisatelu       uz jsem se prezentoval ne rajcaty ale paprikou Rodrigo        vasek 5

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (737) - 134.41 (?), 10.1.2018 15:44

Ja si tiež myslím Vladimír, že to tak bude, nech tu nie je nuda keď som tak rozmýšľala, aj ja som tak trocha asi narýchlo nadsadila s tými kilami. Bol to taký bleskový odhad, možno to bolo z tých 150 koreňov len okolo 400 kilov, lebo v septembri a októbri som bola odcestovaná. Ale aj tak by som bola rada, keby sa tu ďalší záhradkári pochválili svojimi výnosmi a ako ich dosiahli, nech sa máme čím inšpirovať v tomto roku. Eva Tsmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.132 (?), 10.1.2018 16:54

Jako průměrná úroda na jednu rostlinu rajčete se bere 2,5 kg (10 kg/4 rostliny) - samozřejmě myšleno klasické velké tyčkové rajče, ne cherry nebo balkónové, tam je to ještě méně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.3 (?), 10.1.2018 17:06

Jak tak to sleduji   tak si pan Milan a pani Eva velice rozumi k nalhavaji si jeden druhemu jak jsou nejlepsi   pestiteli rajcat a kdo ma najvetsi urodu podle me to vypada ze ostatni pestitele jsou nuly   podle mne jste nejlepsi hlari pestitele rajcat    neporadite jen se predhanite kdo je nej

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.17 (?), 10.1.2018 18:45

Máte možnost se zde prezentovat. Asi žádná nula nejste, to vám věřím. Jaké odrůdy rajčat a s jakou úspěšností jste je pěstoval? Co zajímavé letos chystáte? Ať nám ta diskuze pěkně odsýpá.

                          Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.3 (?), 10.1.2018 19:47

Pane Vladimir  vy jste takovy smirci rozhodci  ktery to usmerni na spravnou kolej i kdyz se to vyostri jste profik    to budou urcite zajimave temata ktere budou zajimat hnoho pisatelu       uz jsem se prezentoval ne rajcaty ale paprikou Rodrigo        vasek 5

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2746) - 6.138 (?), 10.1.2018 21:23

Ach jo, to negativní myšlení může i člověka zabít.

Milan HP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2746) - 6.138 (?), 10.1.2018 21:15

Evi, jestli můj výnos-nevýnos šokoval, jsem v tom úplně nevinně. Hlavně proto, že mi o výnos nikdy nešlo: to byl nejspíš výsledek náhodného sledu událostí, ve kterém nejspíš hrála důležitou roli moje naivita - prostě b.bej sedlák. Vždycky jsem upřednostňoval kvalitu nad kvantitou. Takže když jsem zjistil, že to nejsou Startky, moje oblíbené, strávil jsem tejden v depresi.

Ne, fakt si netahám tričko: před Matkou Přírodou jsem nesmírně pokorný. Ale ani před ní neftipkuju, jak naznačil Vladimír. Všechno jsem vysvětlil níž (nebo výš?).

Milan HP 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2746) - 6.138 (?), 10.1.2018 21:01

Vladimíre, to určitě ne: tady já moc nešprýmuju. A vůbec mne nenapadlo, že to vyvolá takovou reakci. Vysvětlil jsem okolnosti níže. Podle skutečnosti, tedy tak, jak to bylo a jak ji vidím já. Ano, možná může být můj odhad trochu nadsazený, ale vyhodil jsem 3 velké odpadkové pytle nakažených (skoro jsem u toho brečel). Ale víc jak 20 kilo neuberu.

Jenže když se to pokazilo, co z toho?

Milan HP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 167.137 (?), 10.1.2018 15:29
No jestli nas pan Danicek tak trochu nehoupe, jak rikava muj deda.Napred zde psal, ze nepozna rajce od plevele, jestli se daji rajcata mnozit listy a podobne perly a ted se vytasil se skoro 9 kg rajcat na rostlinu a udelal totalni amatery z nas.No uvidime-jsem v ocekavani vysvetleni.je to prijemne zpestreni teto diskuze v tyto tmave zimni dny...-))) honza
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6490) - 9.135 (?), 10.1.2018 19:00

MD. má značné rozpory ve výpovědi. To, vzhledem k tomu, že zahradník je již zcela mimo podezření, z něj dělá velmi pravděpodobného pachatele.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika