Poprvé sadím rajčata



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
            
walerka - (29) - 216.54 (?) 
6.7.2015 21:31

Naše princezna má tři týdny a takto vypadají rajčata :), takže i s miminem se dá zahradničení zvládat :)


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 152.25 (?), 7.4.2015 11:02

Přesně tak, první tři měsíce - byt naklizený, já krasavice s učebnicí španělštiny v ruce.  Pak už to bylo horší a největší mazec kolem roku, tak do dvou.  Taže po návratu z porodnice, až se na to bude cítit, si pro radost zasadí pár sazenic rajčátek a pak se bude chodit radovat, jak to roste. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3270) - 173.17 (?), 7.4.2015 13:26

Já jsem měl pocit, že se paní Walerka ptala, co má dát do kbelíků pro pěstování rajčat. Že nechce pěstovat rajčata na záhoně mně bylo jasné ihned. Možná se někdo, kdo pěstuje pravidelně rajčata ve kbelících ozve a poradí jí.

                 Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
walerka - (29) - 216.54 (?), 7.4.2015 20:06

Hezky se ta debata zvrtla :D, nebojte když už budou v těch kbelících, což by podle mně mělo být necelý měsíc do porodu když vemu v potaz, kdy jsou zmrzlí, tak už mi je ten manžel zaleje :D a dokonce mi je i do těch kyblíků pomůže zasadit. Já jen nechtěla letos zakládat políčko... právě kvůli miminu a jiným pracem, které teď na zahradě děláme, tak už jsem nechtěla manžela ještě "otravovat" s políčkem. Pokud z těch rajčat nic nebude, tak brečet nebudu, semínka stála asi 40 Kč. Jen prostě nemám co kromě uklidu a starosti kolem 2 leteho syna dělat a práce na zahradě mně baví i když jsem začátečník a vše se učím od začátku čtením a radami tady z webu. Mimochodem se synem dělame vše spolu od jeho pul roku a zahradu mam podle mého v pořadku a kolikrat neni ani do čeho dlubnout :). Takže děkuji za rady, ale vrátila bych se radši k původní diskusi a mým dotazům :D.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
kamo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (430) - 40.232 (?), 8.4.2015 19:31

Dobrý deň, pestovanie rajčiakov v nádobách alebo vreciach je fajn, len Vám ešte poradím si dávať pozor na to, aký substrát na pestovanie použijete, nakoľko ja som tiež o tomto nevedel a ten rok som z takto pestovaných rajčín nič nemal - pozrite tému "Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?" a moja skúsenosť tu.

Najhoršie je, že si v kupovanej zemine nemôžete byť istá že neobsahuje zvyšky po herbicidoch, takže najlepšie by bolo používať vlastné miešanky zo záhradnej zeminy, kompostu a prípadne piesku...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 112.32 (?), 9.4.2015 16:43

a jak je to s tím preventivím postřikem proti plísni? zatím jsem odpověd nedostala, děkuji walerka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika