Je to koniec?



host - 224.42 (?)
12.5.2013 19:11

drzat ich tak dlho vo vysevnom substrate je trapenie. Inak vypadaju podobne farebne ako moje aj Mirkove. Ked pojdu do zeme, za nejaky cas sa mozu spamatat. Skuste to. Inak potvrdzuje sa mi, ze je velmi dobre dat rastlinky bud do zeme skor, alebo presadit do vacsich nadob a hlavne do hodnotneho substratu. Mozno aj hnojenie by pomohlo. Svagrina dostala moje sadenice a dala ich do zeme o 2 tyzdne skor ako ja. Skoro som ich nespoznal. Hadajte, ktore su takmer 2x vacsie a zdravsie, hrubsie a zelensie... Tie svagrinine skor dane do zeme, alebo moje?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
   
host - 224.34 (?), 9.5.2013 19:55

nedostatok Mg?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
solide - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (412) - 78.100 (?), 10.5.2013 7:38

tak je uz 2.den po postreku /streda doobeda/, rastliny su stale pokrutene, nevidim ale na nich ze by uschynali, pripadaju mi take iste, je to dobre?

Ten "panko" co ma tych 60 odrod a chce to sadit u cesty sa mi neozval.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
zarko - (9) - 209.12 (?), 10.5.2013 19:01

winkuž sa ozval

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 81.42 (?), 11.5.2013 18:10

Je to koniec?

A co desetinná čárka při míchání postřiku, nebo povolený TM(tank mix).

Tak jak teď vypadají, není žádná katastrofa. Ovšem narovnání bude asi trvat déle.

Wendy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
solide - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (412) - 78.100 (?), 12.5.2013 18:16

zdravim, tak posielam foto rajcin 5.den po postreku. Niektore rajciny su o poznanie zltsie, ale ziju vsetky. Teraz otazka, ma taketo rastliny vobec zmysel sadit do zahrady? Asi nie ze? Ake mate skusenosti vy, rastliny takto postihnute sa potom niekedy vyrovnali a zacali poriadne rast, alebo budu zu len tak zivorit? Postrek bol minuly rok namiesany normalne a ziadnu paseku v zahrade okrem toho ze zahubil take, cierne chrobaciky nespravil.

rajciny po postreku
rajciny po postreku
Rajciny po postreku 4
Rajciny po postreku 4
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
kastef - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 138.131 (?), 12.5.2013 18:52

já bych jim dala šanci-dejte je co nejdřív ven do hlíny, ono v těch kelímkách i tak samo o sobě už ty sazeničky strádají-vidím to na svých, co mi zbyly ještě nevysazené, už je čas na výsadbu.Určitě se vzpamatují.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 224.42 (?), 12.5.2013 19:11

drzat ich tak dlho vo vysevnom substrate je trapenie. Inak vypadaju podobne farebne ako moje aj Mirkove. Ked pojdu do zeme, za nejaky cas sa mozu spamatat. Skuste to. Inak potvrdzuje sa mi, ze je velmi dobre dat rastlinky bud do zeme skor, alebo presadit do vacsich nadob a hlavne do hodnotneho substratu. Mozno aj hnojenie by pomohlo. Svagrina dostala moje sadenice a dala ich do zeme o 2 tyzdne skor ako ja. Skoro som ich nespoznal. Hadajte, ktore su takmer 2x vacsie a zdravsie, hrubsie a zelensie... Tie svagrinine skor dane do zeme, alebo moje?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
ivap - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (754) - 243.114 (?), 12.5.2013 19:36

Tak ty už se nevzpamatují...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Michal. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (711) - 8.222 (?), 12.5.2013 19:50

Taky mně to přijde jako hřbitov. Jako pokus, co rostlina vydrží, možná dobré, ale pokud vám jde o výnos, raději bych se poohlédl po nové sadbě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kastef - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 138.131 (?), 12.5.2013 19:50

venku v hlíně obrazí, rajče se dokáže zregenerovat.Horší to bude s těmi papričkami, které sem tam tuším zahlédla, ale za pokus to stojí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika