Příspěvky uživatele - solide

Aká je to choroba na jabloni?, 14.4.2024 Obsahuje fotku
Zdravim objavila sa mi táto choroba na jabloni. Čím a kedy to treba postriekať, keď je jabloň ešte v kvete?! Ďakujem za každú, dobrú radu. Jan
Na chate mi drobné ovocie nerodí, čo s tým?, 14.3.2024
velmi pekne, aj ked dodatocne, dakujem za vase prispevky. Idem to tuto sezonu sledovat a pisem. J
Odstránenie drobnej plesne z nádob, s pestovanými plantami, 14.3.2024
ano, je to na slak trafenie, kupis v obchode substrat, s plesnou. Moc sa mi do chemie nechcelo ist. Rozpustil som 1 cajovu lyzicku mletej skorice, v 1/2L vody,  nechal hodinu vyluhovat, tym som polial substrat v nadobkach s plantami a vyzera, ze... celý příspěvek >
Odstránenie drobnej plesne z nádob, s pestovanými plantami, 12.3.2024 Obsahuje fotku
Dobrý deň, veľmi pekne by som vás poprosil o pomoc. V januári a začiatkom februára som si zasadil, semienka paprik, koncom februára semienka rajčin. Substrát som kúpil Agro Skalice, výsevný substrát, pre siatie a množenie. Rastlinky su v nádobách, za... celý příspěvek >
Na chate mi drobné ovocie nerodí, čo s tým?, 29.10.2023
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, mám na chalupe pri plote, na Záhorí, piesčitá pôda,  v polotienim toto drobné ovocie, zavlažované kvapkovou závlahou: 1/Kiwi Herňa Bohemica sadené pred piatimi rokmi, kiwi sa krásne, na vedení na drôte... celý příspěvek >
Má zmysel túto kukuricu nechať rásť ďalej?, 4.8.2023 Obsahuje fotku
Ahoj, koncom apríla som zasial cukrovú kukuricu zo semien kúpených v obchode. Kukurica mi dnešnému dňu len takto slabo vyrástla, žiadny náznak klasu a hore už začína kvitnúť, pričom je u nej kvapková zavlaha. Chcem sa spýtať, má zmysel nechať túto... celý příspěvek >
Problem, s pestovanim cibule a cesnaku v piescitej pode, 15.6.2023 Obsahuje fotku
ahoj, mam zahradu na Zahori, kde je piescita poda. Vobec sa mi nedari s pestovanim cibule, cesnaku. Ked na jar sadzacku, alebo strucky cesnaku zasadim, krasne vzidu, ale ostanu tenke ako ceruzka, s tenkou, slabou vnatou. Cibule a cesnak vobec... celý příspěvek >
Schnutie Libečku /Ligurčeku/, 15.6.2023 Obsahuje fotku
ahoj, neviem v com robim chybu ale opat, ako minuly rok mi zacina schnut Ligurček, aj ked ma dostatok vlahy,  neporadite co s tym? dakujem Jan
Množení vinné révy, 15.6.2023 Obsahuje fotku
aj ja zdravim zo Zahoria. Na jar som dostal od kamarata odrezky stoloveho hrozna viacero druhov. Postupoval som takto. Jednotlive odrezky, tenke ako ceruzka, som nakratil tak, ze dole bolo pozdlzne prestrihnute miesto kde bolo ocko, a hore som nechal... celý příspěvek >
Aká je to burina?, 27.7.2022 Obsahuje fotku
Zdravím mám na záhrade dosť rozšírenú túto burinu. Počul som ale že ju niekto zbiera, chcem sa spýtať viete o nej niečo, má nejaký úžitok? Ďakujem Jan
Ako správne množiť červené a čierne ríbezle drevnatými odrezkami?, 30.3.2022 Obsahuje fotku
Ahoj, pred dvomi týždňami 19.3 som robil rez červených a čiernych ríbezlí. Drevnaté odrezky som dal do rastového stimulátoru, zastrčil do truhlíku, do vlhkého substrátu na množenie a dal do chodby bytového domu, za okno.  Odrezky začali pred... celý příspěvek >
Ako získať semena z okrasnej žihľavy (kopřivěnky), 25.7.2021 Obsahuje fotku
Ahoj, chcel by som si na budúci rok odložiť semená z okrasnej žihľavy. Chcem sa spýtať, skúsenejších, kedy je čas, že semená sú vhodné na odloženie? V súčasnej.dobe sú ešte zelené,.ale bojím sa, že keď ich nechám príliš dlho, aby nevypadali z... celý příspěvek >
Okurky grafting, 3.6.2021 Obsahuje fotku
včera jsem odřezal tykve nad klipsem 
Okurky grafting, 30.5.2021 Obsahuje fotku
Ahoj, tak podávám raport. 7dní po naroubování se ukazují na některých okurkách první lístky, některé jak kdyby ještě spaly. U kořenu se na úrovni, jak jsou v pudě začínají rust nové vlásečnice kořenu. Chci se zeptat, mám již odstranit PET láhve a... celý příspěvek >
Okurky grafting, 24.5.2021 Obsahuje fotku
zdravím, tak dnes jsem udělal nový pokus. Rouboval jsem jazýčkovou metodou. Koupil jsem plastové klipsy od Sema. Po naroubování jsem dal na kvetináčky uřezanou PET láhev, řádně polil a zarosil. Tak jsem zvědavý co z toho bude. Ještě otázka,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika