Čo nové pestovať?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
Bláža - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (169) - 253.246 (?) 
4.4.2013 11:18

Jestli Vám kiwi 5 let nekvetla, vykopejte jí a kupte si jinou, to je velmi vděčná rostlina, plodí velmi spolehlivě šíleně dobré plody. Dařilo by se u vás určitě i fíkům (kupujte ale jen od českých pěstitelů), jediné co je potřeba je na zimu svázat a přikrýt a jednou za rok ostříhat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
Františka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (164) - 176.163 (?), 4.4.2013 15:44

Ty fíky bych zkusila mám je taky v přenosné nádobě jsme 500 m nad mořem a plodí. Do zahradnictví jsem dala řízky, které jim tam zakořenily a rostou u jižní zdi venku, sice každý rok trochu namrznou, ale drží se. Na zimu dobře zakrýt. Ze zeleniny můžete zkusit chřestový salát od Sema, okrasná kapusta vynikne na podzim kadeřávek se dá pěstovat v zelené i fialové variantě, keříkové fazole můžou mít žluté, zelené nebo fialové lusky, jedlý ibišek-okra vypadá zajímavě a pokud chcete aby z toho "sousedi padali na zadek" tak zkuste maxi zeleninu od Sema zelí Megaton, ředkvička Kvarta, cibule Globo mrkev paprika dýně... Pokud je dáte vedle běžných odrůd zeleniny tak je rozdíl znát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
deerslayer - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (489) - 84.120 (?), 26.6.2013 23:06

nešťastná ačokča...angry... z 8 semien vzišlo 5...z toho jedno zostalo spojené zvyškom obalu a hocako opatrne som ho odstranoval, poškodilsom ho nenávratne... takže 4 priesady... z toho 1 sa mi zlomila pri výsadbe, je to dosť krehké... a 2 mi vyschli, netuším prečo... zostala mi jediná rastlina, ale vôbec nejako nerastie a nesilnie...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika