Černo-červená rajčata



jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 29.121 (?)
2.1.2010 12:02

Zajímavá firma ta gavrisch.ru Má velikou nabídku rajčatových semen a jsou levná. Když vezmeme současný kurs rublu. Ale na přiložené fotografii je na obrázku k přečtení firma dodavatele fesaja versand.de, tudíž zřejmě firma německá, která nabízí sypaných 50 ks semínek různých druhů rajčat za 9,75 EUR. Přeložím, co doslova píší: / Pro milovníky rajčat. Tento sortiment obsahuje semena nejrozličnějších rajčatových druhů, směs bez odděleného druhového označení. / Tak může rajčatová semínka prodávat skoro každý z nás. Je to jako kupovat pytlíček štěstí na pouti. To ti Rusové jsou jiní frajeři.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Zuzkav - (27) - 74.113 (?), 22.8.2008 11:41

Slíbila jsem foto svých "černých rajčat".


"džumandži"
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zuzkav - (27) - 74.113 (?), 22.8.2008 12:22

Bohužel fotky mi vyšly velice rozmazaně, přikládám aspoň jednu, ta je tak nejméně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 74.113 (?), 22.8.2008 12:27

Znovu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zuzkav - (27) - 74.113 (?), 22.8.2008 12:29

Koritschnevaja Sliva

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mirdik - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (212) - 48.30 (?), 26.8.2008 18:39

kazde rajce ma svou specifickou chut... rekl bych, že vetsin odrud je vodnatych nez moucnatych... k nejlepsim patri co do chute Green zebra... je navina a sladkokysela, moc dobra a navic ty pruhy to je bomba:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.215 (?), 29.8.2008 9:58
Vazeny p. Miroslave, muzete mi prosim napsat, ktere "heirloom" odrudy jste letos pestoval a od ktere americke firmy jste semena objednaval. Ja jsem se letos zamerila jen na tzv. cerna rajcata a objednala jsem od fy. Reimer seeds nasledujici odrudy: 1. Cherokee purple 2. Purple Russian 3. Purple Calabash 4.Black Prince 5. Black Pear 6. Black from Tula 7. Nyagous 8. Japanese Black Trifele 9. Black Krim Jak byla Vase zkusenost s pestovanim techto rajcat? Omlovam se, pokud sire tematu presahuje ramec teto diskuse. Predem dekuji za odpoved.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mirdik - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (212) - 93.100 (?), 31.8.2008 7:57

je to od firmy Hirts, vsechny odrudy byly vysazeny pod sirym nebem, zkusil jsem: Purple Calabash, Black from tula, Black seaman, Black Krim, Aunt rubys german, Green Zebra, Thai pink egg, Big rainbow, White brandy wine.

Tak to jsou vsechny barevna rajcata, nektera semena odrud jsem si ovsem dovezl z Holandska... z trhu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 103.138 (?), 1.1.2010 19:14
Saltaseeds príliš pre r.2010 nerozšírilo ponuku, odkiaľ objednávate?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 1.1.2010 21:11

Já se rozhlížím mmj. i na ruských stránkách. Jedna z mnoha firem je na gavrish.ru. Kromě rajčat a paprik je to zajímavé i na melouny. Již jsem se dotazoval na zkušenosti s objednávkou semen z Ruska, ale zatím žádná odpověď.

zde nabízejí pakl (50 ks) semen různých rajčat za 9,75 EUR. Jen mi není jasno zda jsou jednotlivé sorty samostatně.
zde nabízejí pakl (50 ks) semen různých rajčat za 9,75 EUR. Jen mi není jasno zda jsou jednotlivé sorty samostatně.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 29.121 (?), 2.1.2010 12:02

Zajímavá firma ta gavrisch.ru Má velikou nabídku rajčatových semen a jsou levná. Když vezmeme současný kurs rublu. Ale na přiložené fotografii je na obrázku k přečtení firma dodavatele fesaja versand.de, tudíž zřejmě firma německá, která nabízí sypaných 50 ks semínek různých druhů rajčat za 9,75 EUR. Přeložím, co doslova píší: / Pro milovníky rajčat. Tento sortiment obsahuje semena nejrozličnějších rajčatových druhů, směs bez odděleného druhového označení. / Tak může rajčatová semínka prodávat skoro každý z nás. Je to jako kupovat pytlíček štěstí na pouti. To ti Rusové jsou jiní frajeři.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika