Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Sázím rajčata individuálně hluboko, podle velikosti sazenice. Pokud je sazenice vytáhnutá, tak jde i kus stonku do země, aby se nelámala. Pokud není, a je to pěkná dobře rostlá hustá sazenice, sázím do země jenom kořen.

Nikdy jsem nepoznal rozdíl, dokonce ani při šikmé výsadbě jsem si nikdy ničeho nevšiml.

Mám cca 30 rostlin rajčat, které si samy vyrostly z rozházeného kompostu různě po zahradě a nechal jsem je růst. Daří se jim úplně stejně skvěle, a to jsem se jim vůbec nevěnoval. Rajčata nedostatek vody zvládají výborně a kořeny si natáhnou jak hluboko potřebují, ať už jim k tomu člověk pomůže, nebo ne. Nejsou to žádné ořezávátka.

Ostatně, kdyby je nelikvidovala plíseň a mráz, předpokládám že by to byl náš nejrozšířenější plevel.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika