Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Konvalinko, to je opravdu smutné. Člověk i když už těch rajčat má plné zuby, tak když potom žádné nemá, dostane na ně o to větší chuť.

U mne zatím pod střechou jsou rajčata OK. Nijak rychle nedozrávají, ale v TV hlásí, že by mělo být tepleji. Zatím jsem neslyšel, že by u nás měl být nějaký ranní mrazík. Pokud by ho hlásili, tak chci rostliny rajčat položit na zem a zakrýt je novinami, igelitem a nějakou textilií. Po odeznění mrazivých nocí, znovu rostliny postavit. Byl by to zajímavý experiment. S nějakým velkým dozráváním v bytě letos nepočítám, uvolněný etylen v bytě hrozně smrdí, nemám žádnou místnost kde by mně to nevadilo.. Co nevydrží na rostlinách a na chatě, to skončí na kompostu.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika