Odkôstkovač ovocia



host - 4.177 (?)
16.12.2017 13:25
Nevím, jak Srbi, ale můj přítel z Chorvatska nechává pálit slivky s pecka.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 138.123 (?), 4.7.2011 23:11, zobrazeno: 67540x

Na YouTube som našiel zaujímave video. Neviete niekto na akom princípe ten stroj funguje? V ďalšom videu je aj odklopený kryt ale neviem ako to vyzerá vo vnútri toho dierovaného valca...

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 220.205 (?), 5.7.2011 12:41

Technicky je to skutečně dokonalé, ale život mě naučil, že pecky (kostky) do máče, chcete-li kvasu prostě patří. Vzhledem k tomu, že v průběhu kvašení klesají ke dnu, není takový problém jich většinu, před odjezdem do palírny odstranit, tam už na to obvykle není čas. Ani tu nehrozí nežádou provzdušňování máče, protože švestkový máč je jeden z nejstabilnějších. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Efs - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (93) - 38.202 (?), 31.7.2014 21:16

Od té doby, co jsem porovnal vykostkovanou třešňovici a slivovici s nevykostkovanými (třešně těsně před pálením, švestky hned při sklizni), neváhám obětovat čas a úsilí na aspoň částečné odstranění kostek. Vyzkoušejte sami.

Pohoda, hezký den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 31.7.2014 22:39

Vyzkoušel jsem, ale jen jen u meruňkovice a slivovice. Meruňkovice je lepší vypeckovaná, slivovice s peckama. Podle mě chuť pecek do slivovice patří, zatímco v meruňkovici vadí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 227.246 (?), 16.12.2017 0:39

Srbi pália slivky zásadne bez kôstok a rakija je fantastická

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 4.177 (?), 16.12.2017 13:25
Nevím, jak Srbi, ale můj přítel z Chorvatska nechává pálit slivky s pecka.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 26.12.2017 10:28

Ani v Srbsku. Aspoň ne všechny. Kamoš mi přivezl jeden vzorek a kvasy se prý neodpeckují.

Srbská slivovice
Srbská slivovice
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 166.219 (?), 8.7.2011 11:24
O odkôstkovaní ovocia uvažujem od poslednej skúsenosti z pálenia zpred týždňa. Pálil som 200 litrov čerešňového kvasu. Všade som čítal že čerešne netreba odkôstkovávať tak som to nerobil (ani som nevedel ako by sa to dalo). Všetky som mágal len ručne takže žiadne kôstky som určite nerozdrvil. Napriek tomu vo výslednom destiláte cítiľ výraznú chuť kôstok, ktorá prebíja jemnú chuť čerešní. Pachuť kôstok je o dosť silnejšia ako u mirabelkovice ktorú som pálil v minulosti pričom malá časť kôstok v tom kvase bola rozdrvená. Na druhú stranu môže byť problém aj v pálenici. V tejto som bol prvý krát(a aj posledný). Ako palivo používajú plyn ale prakticky celý čas išiel horák naplno. Až po mojom upozornení že kvas vrie tak, že špliecha až po kontrolné okničko pomerne vysoko nad kotlom, to trochu stiahli. Vtedy sa mohlo stať, že kôstky praskli a znehodnotili pálenu. Služby tejto pálenice som využil len preto že to bola jediná na okolí ktorá už fungovala. Napriek tomu by som už ovocie radšej odkôstkovával.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.36 (?), 8.7.2011 14:49

Nechci-li pálit kvas s peckami, tak jej ještě doma, před odvozem do pálenice, "přecedím" přes síto o vhodné velikosti "děr". Je to sice práce na víc, ale máte jistotu (chce to samozřejmě navíc jeden prázdný soudek). V pálenici si již většinou do "pálení" moc "povídat"  nemůžete.

Jinak lze samozřejmě kvas "zakonzervovat" (zasířením"prostoru nad kvasem a řádným přitažením víka) a počkat na pálenici které věřím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 141.179 (?), 8.7.2011 17:15
V každom prípade už pôjdem len do osvedčenej pálenice aby sa to už neopakovalo. Radšej budem riskovat zvrhnutie kvasu (isté riziko je vždy a najmä pri čerešniach). Moja obľúbená pálenica má však jeden malý problém a tým je 400 litrovy kotol. Pri jablkách a mirabelkách nemám s tým množstvom problém, ale už nazbieranie 200 litrov čerešní bolo na hranici mojich a švagrových síl :). To však vyriešim inou pálenicou, ktorú mám tiež overenú. "Cedenie" kvasu určite odskúšam ešte tento rok pri mirabelkách...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika