Kolik cukru má být v kvasu při pálení



host - 33.3 (?)
16.9.2017 21:46

Zadne mereni nedelam po 8 tydnech vypalit   akorat hrusky ty se musi hlidat za rane jsou hotove za 4 tydny jinak z octovati a v palenici vam to vyleji do kanalu ostatni ovoce vydrzi 1 faze bourive kvaseni   2 faze kvaseni 3 faze dokvasovani

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
      
host - 33.3 (?), 16.9.2017 21:46

Zadne mereni nedelam po 8 tydnech vypalit   akorat hrusky ty se musi hlidat za rane jsou hotove za 4 tydny jinak z octovati a v palenici vam to vyleji do kanalu ostatni ovoce vydrzi 1 faze bourive kvaseni   2 faze kvaseni 3 faze dokvasovani

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 16.9.2017 22:06

Hrušky nejsou jediným choulostivým ovocem. Třešně, mirabelky i meruňky je třeba rovněž pálit zavčas.
   U některých stabilních kvasů - např. švestek - může delší ležení po vykvašení vést k výraznější chuti díky maceraci jader.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 33.3 (?), 16.9.2017 22:51

Mozna mate pravdu nepalil jsem tresne ani merunky ale mirabelky nekolikrat po 8 tydnech palivam   u svestek je to same 8 tydnu pocasi teplo  nebo chadno palim   ano mate pravdu svestky jsou stabilni znam pripady kdy soused vuzavrenych hermetiskych nadobach palil az za rok     normali slivovic jak nova

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 10.212 (?), 18.9.2017 15:42

Pravda, že ten základ je prokvašený poměrně rychle.Letos mi nedopatřením praskla nádoba s hruškovým kvasem.Musel jsem s tím po týdnu kvašení hýbnout do jiné nádoby.Měl jsem vítr z octovatění kvasu a po dalším týdnu jsem to hnal do kotle.Kvas byl na ochutnání lehce šumivý, ale bez sladkosti.Celkem mi to kvasilo 14dní. Lutru z 90l kvasu nateklo 15litrů, což mě samotného překvapilo.Čekal jsem daleko míň.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Kohba - (21) - 31.24 (?), 8.10.2018 10:58

Z dovolením připojím se k diskuzi se svým dotazem.

Mám trnkový kvas, asi 170 litrů. Před kvašením jsem měřil refraktometrem cukernatost a dostal se na hodnotu 19 brix.

Nyní kdy již sensoricky ke kvašení nedochází, je podle refraktometru, při teplotě kvasu 17°C asi 13 brix. Chuť je nakyslá trpká, takže někde je asi chyba. A můj dotaz je, kde dělám chybu? 

Děkuji. Lukáš.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
EL Edgar - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 212.228 (?), 8.10.2018 17:51

Dobrý deň.

Kde robíte chybu?

Chybu robíte,...že sa snažíte zistiť vo vykysnutom kvase obsah cukru Refraktometrom!

To jednoducho nejde!

Podľa mňa je kvas v poriadku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 40.187 (?), 9.10.2018 10:14

Podľa mňa je kvas v poriadku.

Kvas v pořádku bude, jen není dokvašený. Vykvasilo jen 6°Bx. Můžete si třeba udělat udělat dvě zkoušky:
Kvasnou - odeberte čistý podíl do nějaké láhve, dejte ho do tepla a uvidíte jak bude ještě pěkně kvasit.
Destilační - předestilujte část kvasu v nějakém maličkém destilátorku a výsledek změřte a přepočítejte. V nouzi lze usoudit na obsah lihu zahřátím v rychlovarné konvici, v nějakém kastrolku zda budou unikající páry hořet. A jak dlouho.
*
Refraktometr používám celý život a i v při měření velmi lihovitých kvasů vždy dával použitelné výsledky o průběhu kvašení.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
EL Edgar - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 212.228 (?), 13.10.2018 22:22

Dobrý deň.

Nemôžem celkom súhlasiť. Podla môjho názou je kvas pravdepodobne vykvasený, ..a to tak,...že veľmi dobre. Myslím, že je pripravený na destiláciu.

Refraktometer je zmätený množstvom alkoholu v kvase, preto udáva chybnú hodnotu 13°Brix.

Použitelné výsledky o priebehu kvasenia?!?  hmm.

Každý máme svoje tajomstvá...:)

S pozdravom.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Kohba - (21) - 31.24 (?), 18.10.2018 11:58

Děkuji, to by asi spíše odpovídalo. Protože, pokud by byla tak vysoká cukernatost, nebyla by chuť kyselá a trpká jako je teď, ale spíše dost sladká. No rozhodně už to nijak neovlivním a 14.11.2018 se uvidí. 

Ovšem jsem v tomhle oboru velký amatér, takže všechny moje názory nemají valnou hodnotu, nejsou nijak podpořeny zkušenostmi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika