Dvouletý kvas



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311)
22.7.2007 22:00
U švestek s vypálením dvouletého kvasu nebývají problémy. Jablka - no nevím. Každopádně bych před pálením odstranil vrchní zhnědlou vrstvu, která bude jistě zoctovatělá.
   Změřením cukroměrem nic nezjistíte - jen to, že už tam není cukr. Cukroměr neodliší alkohol od octa. Nebojte se tekutinu z kvasu ochutnat. Pokud chutná jen štiplavě nakysle, mělo to být v pořádku, je-li výrazně cítit jablečný ocet, zázraky nečekejte
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 46.62 (?), 21.7.2007 20:22, zobrazeno: 72059x
Zdravím, mám doma dvouletý kvas z jablek. Je v bečkách, uzavřený, nehnije, a celkem voní, pokud opomenu že při čichnutí dostanete ránu do nosu asi lihem.
Co s tím, vypálit nebo vylejt na kompost? Lihovitost tam asi bude, myslím že to nezoctovatělo ale jakou to bude mít chuť?
Poraďte prosím, dřív než to vyleju.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 56.4 (?), 22.7.2007 9:49
Jednou se mě kvas před zimou "zastavil" a dával jsem pálit další rok v srpnu. Nic tomu nebylo a byla to nejlepší pálenka jakou jsem kdy měl - ovoce za tu dobu pustilo enormě aromatických látek. Pokud "voní hezky" zkontroloval bych to cukroměrem (případně qas znovu rozjel přemístěním do tepla a podpořením rozjetým qasem) a šupky dupky do palírny. Na zdraví A. Z
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 22.7.2007 22:00
U švestek s vypálením dvouletého kvasu nebývají problémy. Jablka - no nevím. Každopádně bych před pálením odstranil vrchní zhnědlou vrstvu, která bude jistě zoctovatělá.
   Změřením cukroměrem nic nezjistíte - jen to, že už tam není cukr. Cukroměr neodliší alkohol od octa. Nebojte se tekutinu z kvasu ochutnat. Pokud chutná jen štiplavě nakysle, mělo to být v pořádku, je-li výrazně cítit jablečný ocet, zázraky nečekejte
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 215.1 (?), 23.7.2007 12:53
Známej našel ve sklepě po zemřelé babičce po pěti letech kvas a po vypálení z toho byla nejlepší slivovice, jakou kdy měl. Takže pokud to voní, tak bych se toho nebál.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 23.7.2007 17:17
Též si myslím.
Zprávy o nejlepší slivovici z 5 letého kvasu ale raději berte s rezervou. I kvalita stolního nearchivního vína po roce skladování obvykle zvolna klesá.  Kdyby hodnota kvasu časem rostla, bezpochyby  by se toho využívalo v praxi.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 215.1 (?), 23.7.2007 18:17
Tak schválně bych to 5 let asi určitě nenechal, ale jemu zase bylo líto vylít 4 sudy švestek. A výsledek byl super, krásně jemná a voňavá slivovice.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 23.7.2007 21:17
Švestkový kvas je relativně nenáročný na skladování. Pokud dobře založený a dobře uzavřený, mohl vydržet. I tak ovšem, chci-li skladovat více let, raději hotovou slivovici.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
ka-spel - (2) - 78.68 (?), 28.7.2008 0:13

Musím potvrdit. Založil jsem kvas z jablek v listopadu a už to nic nedělalo. Probudilo se to až s velkým oteplením letos v dubnu a bál jsem se, že to shnije. Takže se několikrát pod víkem sířilo. Vypálil jsme to před týdnem. Myslel jsem, že to půjde na vylití a z 250 litrů kvasu bylo 16 litrů 60-ky a parádně jemné. Podle majitele palírny kvas z jablek prý vydrží dost. Mám dotaz čím ředíte? Někdo tvrdí destilkou. Loni v palírně mě tvrdili, že bezbublinkovou Dobrou vodou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 26.26 (?), 27.7.2007 18:02
Taky jsem to jednou zkoušel,ale ten výnos nebyl ani na pokrytí nákladů,i když pěkně voněl.Zkuste to nalít do plechové konve na čaj,zahřát a až to začne pískat, otevřít a  rychle zapálit.Pokud to nebude hořet,tak je to na pováženou.Musí šlehnout modrý plamen,nebo elespoň slabě hořet.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
ka-spel - (2) - 78.68 (?), 14.7.2008 0:44

Nemám sice dvouletý kvas, ale založil jsme kvas z jablek v loni v říjnu a jelikož tehdy se dost ochladilo, tak nezačal vůbec kvasit. Probudil se až na jaře. Průběžně jsem to několikrát sířil, protože to mělo snahu chytat na povrchu plíseň. Jinak bečky jsou uzavřené a nyní už v chladnu. Vypálit jsem to nemohl, protože všechny palírny byly zavřené. V pondělí to jedu pálit. Tak jsem zvědav jestli z toho něco bude. Zase vyhodit cca 300 litrů kvasu by bylo škoda. Jaká je výtěžnost u jablečného kvasu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika