Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
host - 173.17 (?) 
13.2.2017 0:13

 bunny, už tu reklamu nepřehánějte. Mám dokonce dojem, že jste se už toho moku trochu napil.smiley

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
                     
host - 168.31 (?), 12.2.2017 13:00

su to obycajni kalerabovači! kupil som si ovocny destilat jablkovica52 pol litra za 13eur ani uz neviem co za firma to robila a veru stiplavy sajrajt to bol ale flasa pekna s kuskom jablka na take oyeby uz neverim ziadnej firme, viktor

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 61.101 (?), 12.2.2017 17:44

Musím říci že se při čtení dobře bavím.

Nikdo to neochutnal neviděl a nepil, ale většina ví, že je to drahé a hnusne.Pánove byli jste už někdy v Marketu? Cena se ustanovuje taková aby se dalo slevnit a jěště vydělat pokud se úspěch nedostaví. A taky jsem přesvědčen, že prodát se dá i kýbl sraček za dobrou cenu pokud k tomu vytvoříte zajímavou historii třeba, že pocházi z královské nočníku a dokážete lidi o tom přesvědčit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 12.2.2017 17:52

61.101: ja som sa prestal baviť v momente, keď začali porovnávať kleiner s jelinkom alebo žufankom bez ohľadu na objem produkcie, ktorý má zásadny vplyv na tvorbu ceny uplne ignorujúc dalsie zasadne faktory. poslať ich nastudovať základy cenotvorby, pohyb a posun po krivke dopytu a ponuky, mi prislo velmi neuctive. skôr sa snažím hľadať v ludoch to pozitívne a keby napr. potrebujem vediet niečo o páleni, tak viem koho sa pýtať, ale toto zjavne nie je šálka kávy dotycnych panov :) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 153.195 (?), 12.2.2017 18:32

Já jen, nějak jsem nenarazil na eshopech s alkoholem na destiláty z myrobalánů. A nějak se mi nechce věřit, že jejich potenciál objevili až Kleiner &.
*
A jako domácí výrobce, po skoro celoživotních zkušenostech si troufám říct, že jsem vyzkoušel snad všechny mi dostupné suroviny a troufám si neskromně tvrdit, že díky "skoro "nelegálním" nebo v praxi ovocných lihovarů legislativně velmi náročných výrob je hravě překonám. Nebo aspoň většinu z nich.
Takže moc dobře vím jak co chutná a co se z čeho dá vytěžit.
Takže i s těmi myrobalány mám bohaté zkušenosti a proto mně tak vytočil ten Kleinerův marketing.
(Ale prioritně jsem to vlákno založil se zvědavostí na reakce na tuto formu prezentace. Neměl jsem vůbec v úmyslu někoho pomlouvat nebo šířit nějakou osvětu. Dobře to myslím si, vystihl p. Hlavatý - "kdo má občanku, měl by mít i rozum...)
*
Ona ta pálenka z myrobalánů, ale o tom tady v jiných vláknech asi bylo napsáno dost, není přímo nepitná nebo špatná, jen v konkurenci jiných příbuzných peckovin obstát nemůže.
Možná snad jejích výběr, velký výběr a selekce z jeho nesčetných kultivarů by snad dalo něco smysluplného.
Třeba jako to u těch myrobalánů udělal Christoph Keller. Ale to v našem případě zjevně nehrozí..
*
Zabýval jsem se něčím podobným jako on, ale samozřejmě v daleko menším měřítku..
*
Kdo má zájem o netradiční destiláty a likéry v souvislosti s takovými surovinami nechť si důkladně pročte tyto stránky.

Anebo aspoň B. Valentu, snad už po létech můžu napsat, klasika domácího vinařství.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 12.2.2017 19:04

p. Rafael, viem že ste nemali v úmysle niekoho ohovárať, som si istý že potenciálna klientela na fórum nechodí a keby aj, tak ste vyvolali presne opačný efekt a to záujem o destilát. keby som majiteľ, aj sa vám poďakujem. ináč, keby ste čítali čo som napísal o spolužiačke a víne na opekačku, snažili sa pochopiť, čo som tým chcel povedať, tak by ste výroky typu "viem ako to chutí... " nepoužívali, lebo chuť je veľmi individuálna a spolu s dobrým marketingom... 

skúste rozmýšľať bez emócií, myslíte si, že si kvalitné reštaurácie resp. obchody s alkoholom pokazia svoje dobré meno tým, že by ponúkali nekvalitný, nechutný a predražený alkohol? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 12.2.2017 19:11

skúsim ešte jeden príklad. posledný. :) ako dieťa si pamätám, že starí rodičia dávali býčie a baranie žlazy psovi. je to nechutné a hnusné. niekto šikovný prišiel na to, že sa dá na tom zarobiť, lebo je toho málo a zrazu to bola delikatesa. mňam. jemné mäso, so špecifickou chuťou a arómou. celkom drahé. moji starí rodičia vedeli, čo je chutné mäso. dokonca zabíjli aj podľa fáz mesiaca a neviem čoho, ale gule nejedli. toto je marketing, ale nie klamstvo, propagácia a šikovnosť. zobrať psovi z misky gule a ponuknúť ich za nekresťanské peniaze ako delikatesu. :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 2.30 (?), 12.2.2017 19:26
Pan Kleiner bude v Žešově co nevidět otvírat "sklipek" s možností degustace jeho výrobků. Pak nemusíte jezdit do restaurací s Michelinskou hvězdou ;0)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.73 (?), 13.2.2017 10:35

skúste rozmýšľať bez emócií, myslíte si, že si kvalitné reštaurácie resp. obchody s alkoholom pokazia svoje dobré meno tým, že by ponúkali nekvalitný, nechutný a predražený alkohol? 

To nevím, nejsem restauratér, neumím tak přemýšlet.
Ale, že by si kazili své jméno výrobky výrobců lihovin nemyslím. Mají dost velký výběr alkoholu a je na každém hostu co si dá.
Pověst podniku nebo udělování michelinských hvězd nevím co s tím má společného? (Michelinské hvězdy jsou o kuchyni, ne o baru, si myslím).
Mi osobně vadí, že nápojové lístky jsou všude víceméně stejné. Pokud si chci dát nebo ochutnat něco co vybočuje z běžné nabídky mám dost problém. (kvalitní Gin, Absinthe, likéry...)

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 194.200 (?), 13.2.2017 10:57

Za ty peníze je evidentně viděť, že jde pouze o to, aby se našlo pár lidí, kteří si to koupí a ti to stejně ani neotevřou, protože to jako investici brát budou a chcou se vytahovat před druhými.Nemusí to mít špatnou chuť ba naopak, ale za ty peníze a ty kecy kolem, to je cílený marketingový tah na zákazníka.Ta cena tomu neodpovídá srovnejte si jiné destiláty u kterých je historie výroby prokázána a jejich výroba je či není složitější, ale původ surovin, výroby a zrání této značky je zavádějící.Tak ať si to kupují pro své ukojení ti co na to mají.Není nad kvalitní destilát za rozumnou cenu, ale tohle opravdu NE!!!Rožežranost a snobství se s touto značkou nese...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika