destilační přístroj



host - 45.90 (?)
29.10.2007 15:54
Ahoj. Mám problém se švestkovým kvasem. Mám dvě 50-ti litrové bečky mirabelek z niž v jedné je cítit ACETON a v druhé je to O.K. sbíráno i zakvašeno kulturními kvasinkami ve stejnou dobu. Sudy čisté. Čím by to mohlo být? Popřípadě dá se to nějak spravit? Děkuji za odpovědi.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  51,  52,  53,  54,  55  >   
                     
host - 156.242 (?), 28.10.2007 18:35
Na hrušky bacha, jak bude cukr na 4, tak moc nečekat a raděj vlítnout do palírny.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 137.90 (?), 28.10.2007 22:31
Zajímalo by mne jestli je lepší: kotel jednopláštový s mícháním, nebo dvoulpláštový, vzhledem ke kvalitě slivovice?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.231 (?), 29.10.2007 7:12
Jestli jedno nebo dvouplášť nemá na kvalitu slivovice vliv. Jednoplášť s míchadlem se ale hůře čistí od výpalku než dvouplášť bez míchadla. Jestli kotel nerezový nebo měděný, tak na slivovici určitě volit raději měď. To obrácené U z mědi u nerezáku se položí na dno kotle a vršek U musí být nad hladinou aby se na plechu srážely páry při destilaci. Jenom měděná trubka ke chladiči nepomůže. Velikost plechu, no co nějvětší jaká se do kruhového průřezu kotle vejde, tak aby co nejvíce par bylo v kontaktu s mědí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.90 (?), 29.10.2007 15:54
Ahoj. Mám problém se švestkovým kvasem. Mám dvě 50-ti litrové bečky mirabelek z niž v jedné je cítit ACETON a v druhé je to O.K. sbíráno i zakvašeno kulturními kvasinkami ve stejnou dobu. Sudy čisté. Čím by to mohlo být? Popřípadě dá se to nějak spravit? Děkuji za odpovědi.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?), 29.10.2007 16:08
Řekl bych, že mírná vůně acetonu (spíš etylacetátu) vycházející z nejvrchnější vrstvy kvasu nemusí znamenat jeno znehodnocení. Přesto si myslím, že mirabelky či myrobalány nejsou švestky a že by v tuto dobu měly být již vypálené.
   Zkusil bych odebrat horní vrstvičku, ochutnat, případně změřit tekutý podíl vínoměrem a pálení neodkládat.
  Někdo doporučuje přídavek vápna, nemám s tím zkušenosti. 
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 113.29 (?), 2.11.2007 13:51
Díky za objasnění vkládání U plechu. Laický dotaz. Je nutný tvar U, z hlediska velikosti kontaktní plochy a i výroby je přece plný materiál např. obdélníkového průřezu vhodnější. Aldo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.231 (?), 5.11.2007 14:10
Polotovar pro výrobu U je obdélníkový měděný plech. Ten se ohne do U které se obráceně postaví na dno kotle. Snad už je to jasné.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 113.29 (?), 12.11.2007 9:50
je to jasné a došlo mi to konečně při prohlídce přístroje. Dotaz ohledně  chlazení. Můžete doporučit parametry čerpadla a množství vody na uzavřený okruh pro cca 100 l kotel. Díky Aldo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 242.146 (?), 29.10.2007 18:37
Dvouplášť je určitě lepší, ale určitým problémem je médium mezi plášti, voda tam nestačí, olej má sice vysoký bod varu, ale dost špatně předává teplo. Ve Vizovicích mají v pěstitelské pálenici mezi plášti páru, ale určitě budete mít problém s tlakem, aby to aspoň trochu fungovalo, musí mít pára aspoň 110-120°C a to už je celkem dost vysoký tlak na nějaký amatérský výrobek... Radek 
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 113.29 (?), 31.10.2007 8:54

Dotaz na Radka, když voda je nedostačující tak co tam dát, když uzavřu plnící otvor dostávám přetlak a tím zvyšují teplotu bodu varu. Olej je prý nutný transformátorový, má s tím někdo zkušenosti o které se podělí... Díky Aldo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  51,  52,  53,  54,  55  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika