Cukr, cukr a jenom cukr



host - 247.21 (?)
19.6.2018 11:40

Kocovina je ze dvou důvodů.

1. alkohol dehydruje, takže stačí pít hodně vody nebo po chlastačce do sebe lít vodu, minimálně litr až dva

2. alkohol má v sobě nežádoucí přiboudliny, například se kvas připálí. Tuhle kocovinu ale nejde přelít vodou, lepčí je, nepít kdejakou sračku.

Blbnout s rajským protlakem je celkem zbytečné. Stačí si koupit speciální kvasinky Black Label nebo Alcotec Vodka Star. Neřídit se návodem a namísto 6kg kristalového cukru použijte pouze 5kg na jeden sáček kvasinek. Dělám to do 50L sudu, takže používám 10kg cukru a 2 sáčky kvasinek. Víc cukru nemá smysl, protože ho kvasinky nezpracují a zůstane ve rmutu, jako nedokvařený. Zbytečná škoda, ne? Nechat kvasit tak dlouho, dokud to nepřestane bublat a ještě to pak nechat, až se rmut vyčistí a mrtvé kvasunky klesnou na dno. Vznikne tam cca 5mm silná vrstva růžovošedých mrtvých kvasinek. Pak jen stočím čistý rmut do kotle a pálím. Vznikne něco, jako vodka. Čistý alkohol naředím na 50% a je z toho 11L.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
Jeremyna - (7) - 182.79 (?), 18.5.2014 3:38

Ano to je spávně, tak se to psalo v několika knihách, přidávat cukr postupně, také jsem to tak dělal, kdysi... Ale mně to funguje tak jak jsem to nadatloval...

Ano máš pravdu s tou věží, stačí jedno přepálení, proto jak jsem psal, prostředek si nechám, přepaluji znovu jenom první litr a potom ten ocas. Proč? Protože je to lepší. A mám čas. Už nechodím do práce, tak se bavím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 103.6 (?), 13.4.2018 8:42

Dobrý den, 

vyzkoušel jsem recept přesně podle prvního příspěvků a super. Jenom mi to kvasilo skoro měsíc, ale mám čas. 1.D vyteklo 11l lutru. Včera jsem udělal 2.D a mám 3,5l 80% a 3l 70% krásného lihu. Bude to pitné samotné i vhodné na maceraci. Určitě to pro velký úspěch budu opakovat

Bláža

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 247.21 (?), 19.6.2018 11:40

Kocovina je ze dvou důvodů.

1. alkohol dehydruje, takže stačí pít hodně vody nebo po chlastačce do sebe lít vodu, minimálně litr až dva

2. alkohol má v sobě nežádoucí přiboudliny, například se kvas připálí. Tuhle kocovinu ale nejde přelít vodou, lepčí je, nepít kdejakou sračku.

Blbnout s rajským protlakem je celkem zbytečné. Stačí si koupit speciální kvasinky Black Label nebo Alcotec Vodka Star. Neřídit se návodem a namísto 6kg kristalového cukru použijte pouze 5kg na jeden sáček kvasinek. Dělám to do 50L sudu, takže používám 10kg cukru a 2 sáčky kvasinek. Víc cukru nemá smysl, protože ho kvasinky nezpracují a zůstane ve rmutu, jako nedokvařený. Zbytečná škoda, ne? Nechat kvasit tak dlouho, dokud to nepřestane bublat a ještě to pak nechat, až se rmut vyčistí a mrtvé kvasunky klesnou na dno. Vznikne tam cca 5mm silná vrstva růžovošedých mrtvých kvasinek. Pak jen stočím čistý rmut do kotle a pálím. Vznikne něco, jako vodka. Čistý alkohol naředím na 50% a je z toho 11L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Optus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (273) - 63.130 (?), 13.8.2019 23:44

Nezlobte se na mě, že navazuji na starou diskusi, doposud jsem o ní nevěděl. Od Jeremyny jsem pil kořalku poprvé v roce 2006, když z klokánie přiletěl do Česka. Pitná byla, to jo. A následky? Jak píše, po ránu (spíše k polednímu) hlava i tělo OK.

Od té doby, když mě zbydou rajčata, nevyhazuji je do kompostu, ale přidávám do směsky na pálení. Není to proto, aby měly kvasinky co baštit, ale abych kořalce dal nějakou zvláštnost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 103.33 (?), 28.10.2019 18:44
Dělal jsem naklíčené žito asi 30 kilo a 7 kilo cukru se dá kvasit s 60 litry vody čtyři nakrájené citrony kvasinky, po vykvašení přecedíme do bečky a do žita znovu dáme 50-60 litrů vody s 6-8 kilo cukrem vykvasit a slit a znovu přidat vodu citron cukr kvasinky a vykvasit, tak celkem 3 x. Pálenka je jemná čistá neškrabe v krku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika