Příspěvky uživatele - 103.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Stiga Combi 55 SQB, 2.7.2020
Dobrý den, zdědil jsem sekačku STIGA COMBI 55 SQB. Prosím o radu, když chci trávník mulčovat mám použít pouze mulčovací ucpávku nebo i deflektor bočního výhozu? Návod bohužel nemám. Děkuji Petr
Kostřava rákosovitá, 1.6.2020
Dobrý den,  máte teda zasazenou tu kostřavu? Mám taky od podzimu zasazenou modrou saharu 90% KR a 10%LL a nejsem nijak extra spokojený. Jak jste na tom Vy? Děkuji za info a přeji hezký den. Kolúch
Mšice na švestkách a rynglích postřik, 4.6.2019
Kolik prosím mýdla na cca 15l postřiku?
Založení trávníku - jaro nebo podzim?, 6.3.2019
Dobrý den, prosím o radu k založení trávníku - zvažuji, zda se do založení pouštět nyní, nebo až na podzim. Pozemek dlouhá léta ležel ladem a rostlo na něm kde co, loni po dokončení stavby se povrch párkrát škrábnul bagrem, teď na něm místy něco... celý příspěvek >
Dehtování, 5.6.2018 Obsahuje fotku
Myslím,  že množství kouře na dehtování vliv nemá. Při uzení mám stabilně komín přiškrcen klapkou a odvod spalin je omezený. Pokud topím vlhkým dřevem, kouř se v udírně válí, ale voní. Jde jen o to, naučit se přikládat a regulovat teplotu... celý příspěvek >
Dehtování, 5.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den,  po dlouhém zkoumání chování se mé zděné udírny a pročítání mnohých fór, kdy jsem měl maso černé jako bota, jsem došel k závěru, že za vše může špatné spalování dřeva. Mám klasické kuchyňské topeniště s ohništěm nahoře a popelníkem... celý příspěvek >
Generátor kouře, 17.4.2018 Obsahuje fotku
Omylem jsem zadal obrázek masa uzeného klasicky. Toto je už je to správné studeným kouřem z generátoru. 
Generátor kouře, 17.4.2018 Obsahuje fotku
Maso založím na sucho 1měsíc, omyju od přebytečné soli a udím 4x obden 6-8 hod. Potom ho nechám viset v chladu a pomalu konzumuji dle potřeby. Maso je vyzrálé, vyuzené a vydrželo by velice dlouho. K uzení používám bukové štěpky, koupené v balení po... celý příspěvek >
Cukr, cukr a jenom cukr, 13.4.2018
Dobrý den,  vyzkoušel jsem recept přesně podle prvního příspěvků a super. Jenom mi to kvasilo skoro měsíc, ale mám čas. 1.D vyteklo 11l lutru. Včera jsem udělal 2.D a mám 3,5l 80% a 3l 70% krásného lihu. Bude to pitné samotné i vhodné na... celý příspěvek >
Grilování na skle - nová dimenze, 3.3.2017
Dobře mluvíš předsedo
Grilování na skle - nová dimenze, 3.3.2017
To už můžu rovnou maso dělat na pánvičce
Přihnojování přísad papriky, 9.2.2017
Prosím čím přihnojujete přísady paprik? Díky Ondra
Jakou odrůdu třešně, 2.2.2017
Prosím mám dotaz zda by mi někdo neporadil nějakou dobrou odrůdu třešně do lokality Vyškovsko. Chtěl bych nějakou podobnou jako bývaly srdcovky. Díky Petr
Špendlík žlutý, 10.11.2016
Prosím nevíte někdo kde se dáí na Moravě koupit stromek špendlíku žlutého? Díky Zdeněk 
Lisování hroznů, 15.9.2016
Nevíte někdo kolik šťávy přibližně vylisuji z 10kilo hroznů? Díky Petr
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika