Aroma slivovice



host - 165.39 (?)
10.1.2019 20:15

pro galloway pippin-v pátém příspěvku tohoto vlákna píšu, že jsem měl nasbírané švestky domácí a byly tak sladké, že jsem cukr nepřidával. Zkusím zvednout teplotu v kotli viz. příspěvek výše.   Pavel

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 165.39 (?), 10.1.2019 19:20

Po přečtení Vašich příspěvků koketuju se zvýšením teploty v dvojplášti plněným vodou a napadají mě dva způsoby. Chladící kapalina s bodem varu v rozmezí 130-180°C a trafoolej. Něco jsem pročet a spíš se přikláním k té chl. kapalině z důvodu levnější náplně a že bude méně cítit. Zkušenější prosím o radu. Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.7 (?), 11.1.2019 9:46

Nevím jestli zkušenější... Chl. kapalina je určitě vhodnější, protože má mnohem větší tepelnou kapacitu než olej. V praxi se rozdil projevi v tom, že se nebude tolik zvyšovat teplota media v meziplášti při ohřevu.

Pokud dbáte na teplotu media, tak vám nedovolí tolik topit, protože čím nižší tep. kapacita, tím více stoupá jeho teplota při stejném tepelném toku. (voda 4.2, chl. kap 3.6 - 3.8, glycerin 2.4, olej 1.8)

Kamil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
krekaříček - (36) - 179.2 (?), 2.2.2019 21:26

Dobrý večer. Četl jsem váš příspěvek a chtěl bych se zeptat, jestli by jste nemohl poslat fotky vaší zajímavé destilační aparatury. Děkuji za odpověď. S pozdravem Krekaříček. krekarik@centrum.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1406) - 179.2 (?), 10.1.2019 19:36

citace" Pálil jsem švestkový kvas, který voněl krásně po švestkách a výsledná slivovice byla jen s jemným nádechem švestek-spíše lihovitá.

1)Vrátím se k prvnímu příspěvku.Ano, ono je to tak, že se v dnešní době pálí z nových odrůd švestek, které ani zdaleka nedosahují kvalit pravé švestky domácí, a durancií.Zdůrazňuju, že mám na mysli pouze zdravé stromy nenakaženy šárkou(PPV).

2)no a za druhé pak leckdo přidává ke kvašení cukr.

Ve výsledku pak stoupá lihovitost na úkor švestkového aroma, které nepřibývá, ale v celkovém množství se naředuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 165.39 (?), 10.1.2019 20:15

pro galloway pippin-v pátém příspěvku tohoto vlákna píšu, že jsem měl nasbírané švestky domácí a byly tak sladké, že jsem cukr nepřidával. Zkusím zvednout teplotu v kotli viz. příspěvek výše.   Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1406) - 179.2 (?), 10.1.2019 20:36

V meziplášti s vodou stačí teplota, kterou dává mírný přetlak 0,5 atm, to je asi 100-105(8)°C.Víc bych teploty nepřidával, pak vidím jen negatíva.

1)Dále vidím možnost netěsnosti spojů mědeného, trubkového vedení, kde proudí (unikají)výpary.

2)nebo je celkový produkt s velkou lihovitostí, a je třeba více vody k naředění na 51-52 lihovitosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika