Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den pánové konečně jsem dočetl celé fórum a měl bych pár otázek mám dvě nerezové bečky jednu velkou a jednu malou moje představa je že tu malou navařím na tu velkou a vznikne my vlastně kotel o velikosti asi 80L takže budu moct pálit 50L v pohodě navrch udělám asi 20cm doom, bude to oplášťované a v plášti bude olej a tet bych se chtěl zeptat jak daleko ten plášť udělat jde my o to kolik tam bude oleje když tam bude trochu oleje tak se to rychle ohřeje a bude se to dobře regulovat nebo více oleje a zase to bude dobře držet teplotu ale zas to bude mýt velkou setrvačnost třeba 1cm od beček v tom si nejsem jist jeden říká víc oleje druhý zas že to nepůjde regulovat fakt nevím a další věc chtěl bych to ohřívat PB ale nevím jaký má mít výkon jestli bude stačit rozdělat vařič který má 1400-2000W nebo koupit rovnou něco takového jako je Průmyslový vařič Meva TRINO - má to špičkový víkon 7,5Kw a rovnou to má i podstavec na postavení hrnce chladič mám nerezový spirálový namotaný asi na 25cm a 9 závitů vnitřní průměru je asi 10mm nebo 12mm to by mohlo stačit na ten kotel. pak jsem slyšel že v tom chladiči se ty páry musí chladit pomalu (prý když se to podchladí moc rychle tak to prý taky není dobré pro ten alkohol) s toho chladiče musí nahoře odtékat teplá voda a dole úplně studená jinak to prý stojí za h…o je to pravda a ještě bych si chtěl ujasnit s toho klobouku (tzv doom) bude vystupovat trubka a tet zas nevím jaký průměr a délka jedná se o jednoduchou kolonu (na refux nebo jak se to píše to když tak potom předělám) jak vysoko s tou trubkou jaký má mýt průměr v knížkách je vyfoceno jedna směřuje nahoru druhá je rovně a ta třetí směřuje dolu a pak do hladiče co je nejlepší známej mi poradil že ta trubka má směřovat nahoru pod uhlem 7 stupňů asi 1m a pak hned do chladiče nezlobte se je to moc otázek najednou ale byl bych vděčný za jakoukoli kritiku a hlavně radu třeba jako to nedělej udělej to tak je tu pár přispěvovatelů do diskuze kteří tomu opravdu rozumí nerad bych dopadl pokus omyl nebo se slepeckou holí předem děkuji nebo jestli to nechcete viditelně tak mi pošlete meila vatapis@seznam.cz

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika