Jak zamaskovat poklop od čističky nebo jímky?



host - 220.34 (?)
9.6.2013 13:38

Dobrý den, nevím,jestli Vám bude ještě má rada něco platná... Mám také malou zahradu a na ní uprostřed studnu, tedy plastový poklop od ní(studňové čerpadlo je zasazeno do velké plastové nádoby a ta je zasazena pod povrch).KOlem poklopu jsem udělala okrasný záhon, rostliny jsem uspořádala tak, abych od terasy nekoukala na poklop, ale abych viděla jen rostliny...,na poklop dávám každý rok nějakou krásně kvetoucí letniničku v květináči, někdy i několik:-).D.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 248.205 (?), 27.4.2013 12:59, zobrazeno: 25017x

Dobrý den.

Nemáte někdo nějaký dobrý typ, jak zamaskovat poklop od čističky, jímky,..., ovšem tak, aby se samozřejmě dal otevírat, když bude potřeba? Myslím si, že je to celkem nehezká věc zasazená v trávníku, a na obvzvlášť malém pozemku, jako máme my hodně do očí bijící, tak bych ji ráda nějak zamaskovala, nejlépe třeba nějakým rostlinným materálem, tak by nebyla vidět. 

Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Františka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (164) - 176.163 (?), 27.4.2013 13:56

Já mám na takovém poklopu fíkovník v nádobě, od jara do podzimu je venku na zimu jde do sklepa. Dovedu si představit jakoukoli rostlinu v nádobě, pokud ji nemáte nazimu kam dát, tak můžete vysázet letničky, bylinky nebo skalničky. Je jen na vás jesti osázíte květináč, truhlíky, žardinku nebo korýtko. Pokud budete chtít poklop otevřít ta kytky odsunete nebo odnesete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.205 (?), 27.4.2013 18:27

To mě nepadlo také. Pomýšlela jsem něco co by nebylo v nádobě. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
j3david - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (188) - 51.179 (?), 27.4.2013 18:39

Co takhle zkusit nechast pracovat přírodu, ať se snaží. Mám vyzkoušeno jak "ozelenit" jakýkoliv beton. Natřít jogurtem! O měsíce na něm vyroste mech. Vím - vypadá to jako babská rada, ale opravdu to funguje

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 220.34 (?), 9.6.2013 13:38

Dobrý den, nevím,jestli Vám bude ještě má rada něco platná... Mám také malou zahradu a na ní uprostřed studnu, tedy plastový poklop od ní(studňové čerpadlo je zasazeno do velké plastové nádoby a ta je zasazena pod povrch).KOlem poklopu jsem udělala okrasný záhon, rostliny jsem uspořádala tak, abych od terasy nekoukala na poklop, ale abych viděla jen rostliny...,na poklop dávám každý rok nějakou krásně kvetoucí letniničku v květináči, někdy i několik:-).D.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika