Zahradní pilky Pilana



host - 107.237 (?)
4.7.2013 16:27

Zkazit jdou tři věci - výchozí meteriál, tvar zubů a tepelné zpracování. Od Pilany jsem v poslední době měl klasickou ocasku: dokázali zkazit všechno výše uvedené. Špatně řezala už od začátku, po pár řezech byla totálně tupá. Buď se v Pilaně ožrali, nebo to vyrábí někde ve třetích zemích a vůbec nekontrolujou kvalitu... Prořezávací pilku neznám, ale těch 150,- Kč může být vyhozených. Osobně bych vzal něco dobrého (Bahco a podobné - dobrých značek je víc). Fiskars: sekery dobré, malé nůžky nekvalitní, pilky neznám. Někde byl test pilek zaměřený i na životnost (materiál)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Tomša - (12) - 167.109 (?), 4.7.2013 15:52, zobrazeno: 3387x

Prosím, chtěl jsem si zakoupit prořezávací pilku na stromy značku Pilana.Prodavač tvrdil, že tento konkrétní typ nebere, že to prý neřeže. Nechápu, že by dnes někdo vyráběl pilku, která nefunguje. Vždyť na tom není co zkazit. Navíc od známé české firmy. Stojí 150 Kč, zatímco nějaká Fiskars víc než 500 Kč. Váš názor?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 107.237 (?), 4.7.2013 16:27

Zkazit jdou tři věci - výchozí meteriál, tvar zubů a tepelné zpracování. Od Pilany jsem v poslední době měl klasickou ocasku: dokázali zkazit všechno výše uvedené. Špatně řezala už od začátku, po pár řezech byla totálně tupá. Buď se v Pilaně ožrali, nebo to vyrábí někde ve třetích zemích a vůbec nekontrolujou kvalitu... Prořezávací pilku neznám, ale těch 150,- Kč může být vyhozených. Osobně bych vzal něco dobrého (Bahco a podobné - dobrých značek je víc). Fiskars: sekery dobré, malé nůžky nekvalitní, pilky neznám. Někde byl test pilek zaměřený i na životnost (materiál)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 148.26 (?), 4.7.2013 18:07

Pred casom som tu na temu prerezavacia pilka zalozil temu, skuste ju pohladat, mozno sa tam nieco zaujimave docitate. 

U mna to nakoniec vyhrala pilka od Husqvarny pred pilkou Silky, ale to len pre cenu, keby som bol bohatsi tak by to bola Silky. Inak ta huska reze tiez solidne, zanechava pekny hladky rez. Cena uz nie je az tak daleko od tej vasej.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 130.2 (?), 6.7.2013 9:42

Zahradní pilku od Pilany jsem zakoupil před rokem za 125Kč. S háčkem na zavěšení ve špici, rukojeď černá kovová trubka.Jsem s ní spokojen.Řezal jsem především suché větve od švestek.Srovnání s fiskars, hq a pod. nemám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika