Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1



host - 192.242 (?)
23.4.2014 18:10

Tak čo sa značky Lavor týka, patrí medzi pomerne známich a kvalitných výrobcov a s uvedenou značkuo problémi pričasté nie su. Dostupnost príslušenstva a náhradných dielov je velmi dobrá.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
      
host - 211.130 (?), 23.2.2014 10:59

Teď ji mají v Lidlu opět, a já uvažuji o koupi...  Jak ste s ní spokojeni?

Umí tato Wapka i "nasávat" vodu? tj, když dám do sudu vodu, který bude víš nasaje si to wapka?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 23.2.2014 12:36

mám dojem, že samonasávací není, ale asi pro Vás nebude tolik práce, naplnit přívodní hadici (jako násosku) vodou a gravitace se již o další přítok postará.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 139.141 (?), 23.2.2014 15:49

Na poprvé jsem si řekl, že jdu do toho za ty prachy. Ale po přečtení recenzí a problém s náhradníma dílama na to prdím. Radši si koupím už vyhlídnutého Kärchra 5700. Je sice dražší, ale určitě mi dýl vydrží a když ne tak nebudu mít problém s dílama.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 169.254 (?), 24.2.2014 13:30

Kurňa, a mně se líbí a fakt bych se nedivi tomu, kdyby to vyráběla stejná činská fabrika jakto Karcher... podobnost je tam ohromná... jenom ta cena je mnohem nižší. Doklad okopíruji a pečlivě uschovám a uvidíme:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 73.183 (?), 24.2.2014 19:48

Já mám z lidlu parkside příklepovou vrtačku. Jednou se mi tam zasekla spošť a já ji potřebovat, tak jsem ji rozdělal a opravil. A na co sem nenarazil, pod "obalem" byly dvě značky BOSCH :-D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 12.234 (?), 27.2.2014 2:25

lidi neblázněte, četli jste ty negativní zkušenosti? já nechápu jak po jejich přečtení někdo ještě může uvažovat o koupi, obzvláště když na netu koupíte kvalitní přístroj Nilfisk za stejné nebo i nižší peníze než tuto čínu v "akci"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 86.165 (?), 27.3.2014 18:07
Mam tuto wapku asi 4 roky dost sa pouziva auto, chodnik okolo domu, bazen... Kopu dalsieho funguje bez problemov mam aj krtka na potrubie a tym tlakom sa sam taha a preraza uplna spokojnost ziadne problemy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 13.60 (?), 13.4.2014 16:18

jj, také mám tuto wapku několik let, používám ji na kde co - auto, zámkovku,.. - dnes však bohužel mi praskla pistole v slisovaném spoji, takže mám zároveň i spršku surprise, proto hledám, zda je možné koupit novou. Podle reakci v této diskusi ale asi budu mít smůlu, takže přesto stroj funguje bez problémů, už ho zřejmě nebudu moci používat. M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 27.27 (?), 16.4.2014 9:02

pistole praská pořád, už objednávám druhou. Ještě jednou a letí to do šrotu celé. Objednáte na stránkách werco.cz - náhradní díly. Stáhněte si návod k obsluze a do ojbednávky jim napište číslo náhradního dílu, aby Vám došla správná. (Stříkací pistole... Art.-Nr. 91097399)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 192.242 (?), 23.4.2014 18:10

Tak čo sa značky Lavor týka, patrí medzi pomerne známich a kvalitných výrobcov a s uvedenou značkuo problémi pričasté nie su. Dostupnost príslušenstva a náhradných dielov je velmi dobrá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika