výběr tlakové myčky



host - 153.4 (?)
29.9.2017 16:09

Zdravím Vás, připojím také svoji zkušenost, hledal jsem kvalitní myčku, která mi dlouho vydrží, vždy se řídím pravidlem levná věc = drahá věc. Nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné výrobky, které vydrží po dobu záruky. Koupil jsem wapku od značky Kränzle.  Věřím, že at koupíte jaký koliv stroj od této značky, je to profi a dobrý výběr.  Já jsem nadmíru spokojen, čistil jsem tím zámkovou dlažbu,  starou kamennou zíťku a chystám se na fasádu baráku. Při výběru jsem zjistil pár dobrých věcí, že není dobré se upínat jen na tlak myčky, ale důležitý je i průtok vody.  Já vybral myčku, která má 11 l / min. Což je 660 l za hodinu. Při výběru si zkontrolujte zda ty litry vody vám protečou zahradní hadicí. Stačí vzít stopky a belík a kolik napustíte vodu za minutu. Dále to chce i kontrolu přívodu el. energie, což jsem neudělal a pak jsem se divil. Silnější stroje už chtějí jistění 14 - 15 A. Na starších barácích bývá jen 10A.   Takže jsem měl problém s jističem a vylítávali pojistky, což jsem musel řešit s elektrikářem.  Ted je už vše vyřešeno a jsem štastným majitelem Vysokotlakého čističe.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13   
                     
host - 192.242 (?), 23.4.2014 20:44

Skuste sa pozriet na značku Lavor je pomerne kvalitná a má priaznivé ceny. Všetky modeli by mali mat kovové čerpadlá. Nevýhodou oproti Karcher je, že su určené len na nasávanie vody do 40 Celzia.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.113 (?), 18.2.2016 8:04

Dobrý den, za mě karchra v žadném případě nebrat,koupil jsem si před 3 lety K3 na doporučení prodavače v jejich prodejně, použitá skutečně občas, neběžala nidy déle jak 10min. Letos v létě začala téci, už jsem tušil co to bude, ale teď jsem měl čas a zavezl jsem ji do servisu. Předtím jsem kontaktoval známého co oparavuje nářadí a ten mi zdělil, že s karchrem nechce mít nic společného.

Servis: prý jsem nechal stroj zmrznout, když jsem vysvětlilže že jsem měl až teď čas zavést stroj do opravy, tak prý běžel déle jak 20min- blbost, na závěr mi servisák řekl co chci od plastového čerpadla. Oprava včetně DPH 3800Kč- prasklá hlava čerpadla(Nový stojí 4800Kč). Prý si musím koupit něco od řady K7.

Na prodejně kde jsem si ten nefunkční krám vyzvedl jsem jěště zaplatil 250Kč za detekci, po diskuzi s prodavačm jsem na závěr dostal injfo, že stroj už mám 3roky??? a nabídl mi stejný typ!!!

Ještě nidy jsem se nesetkal s větší ignorací a "vydrbáním se zákazníkem". Pátral jsem a zjistil, že tlk. myčky vyrábí pro karchra společnost ATP a vyrábí většinu myček pod různými značkami- jen pro K s plastovým čerpadlem.Není to jediná špatná zkušenost s karchrem a mám jěště vysavač u kterého mi neustále upadává hadice a nejde řádně namontovat. Za mně tuto značku už nikdy.

Martin Brno

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 153.4 (?), 29.9.2017 16:09

Zdravím Vás, připojím také svoji zkušenost, hledal jsem kvalitní myčku, která mi dlouho vydrží, vždy se řídím pravidlem levná věc = drahá věc. Nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné výrobky, které vydrží po dobu záruky. Koupil jsem wapku od značky Kränzle.  Věřím, že at koupíte jaký koliv stroj od této značky, je to profi a dobrý výběr.  Já jsem nadmíru spokojen, čistil jsem tím zámkovou dlažbu,  starou kamennou zíťku a chystám se na fasádu baráku. Při výběru jsem zjistil pár dobrých věcí, že není dobré se upínat jen na tlak myčky, ale důležitý je i průtok vody.  Já vybral myčku, která má 11 l / min. Což je 660 l za hodinu. Při výběru si zkontrolujte zda ty litry vody vám protečou zahradní hadicí. Stačí vzít stopky a belík a kolik napustíte vodu za minutu. Dále to chce i kontrolu přívodu el. energie, což jsem neudělal a pak jsem se divil. Silnější stroje už chtějí jistění 14 - 15 A. Na starších barácích bývá jen 10A.   Takže jsem měl problém s jističem a vylítávali pojistky, což jsem musel řešit s elektrikářem.  Ted je už vše vyřešeno a jsem štastným majitelem Vysokotlakého čističe.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 79.113 (?), 2.1.2018 22:34

Ked Karcher, tak až od K5 a viac. parkside nepoužíva na každom modeli rovnaké koncovky, jedna firma na to predáva adaptéri-  alfin-trading, ale Parkside tam dáva zrejme koncovky, ktoré práve má. Ja som objednal Karcher HD 5/15 CX Plus. Som s nou velmy spokojný, pracovný tlak má 160 bar, rotačnou tryskou nie je možné takmer nič čisit-jedine ak nelokované hrubé plechy a profili. Auto, moto alebo traktor by som žiadnou rotačnou tryskou nečistil-može poškodit gumové tesnenia, nechránenu kabeláž. S lacnými tlakovými čističmi je to tak, že ked ich človek kupi, ttak musí vylepšovat, čo sa dá. Hadice su nepoužitelné, krutia sa, lámu. Kolesá su nestabilné, čerpadlá maju plastové hlavy, príslušenstvo nie je možné dokupit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  11,  12,  13   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika