Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím Vás, připojím také svoji zkušenost, hledal jsem kvalitní myčku, která mi dlouho vydrží, vždy se řídím pravidlem levná věc = drahá věc. Nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné výrobky, které vydrží po dobu záruky. Koupil jsem wapku od značky Kränzle.  Věřím, že at koupíte jaký koliv stroj od této značky, je to profi a dobrý výběr.  Já jsem nadmíru spokojen, čistil jsem tím zámkovou dlažbu,  starou kamennou zíťku a chystám se na fasádu baráku. Při výběru jsem zjistil pár dobrých věcí, že není dobré se upínat jen na tlak myčky, ale důležitý je i průtok vody.  Já vybral myčku, která má 11 l / min. Což je 660 l za hodinu. Při výběru si zkontrolujte zda ty litry vody vám protečou zahradní hadicí. Stačí vzít stopky a belík a kolik napustíte vodu za minutu. Dále to chce i kontrolu přívodu el. energie, což jsem neudělal a pak jsem se divil. Silnější stroje už chtějí jistění 14 - 15 A. Na starších barácích bývá jen 10A.   Takže jsem měl problém s jističem a vylítávali pojistky, což jsem musel řešit s elektrikářem.  Ted je už vše vyřešeno a jsem štastným majitelem Vysokotlakého čističe.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika