Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pánové, jsem přesvědčen o tom, že ani jeden z vás neviděl, nedej Bože nedržel skutečně ručně kovaný rýč, nebo lopatu. To co tady čtu, mne v tom jen utvrzuje. Nikdo z vás nepochopil, že výroba těchto nástrojů je jen plechařina v různé podobě s různou marketingovou omáčkou, která je okořeněna spoustou nesmyslů a výmyslů. Viz video z Holanderie, kde se zcela nesmyslně zdůrazňuje kování. Nikdo mne nepřesvědčí o tom, že když bude šest čtverečních cm plechu stát pět krát víc, že bude také pětkrát lepší.  Ani jeden výrobce nebude dělat z plechu na konzervy, to by byl pro něj hotový hrob. Zcela jistě chybí u mnohých marketigová masáž zákazníka, která vychválí nevychvalitené a obyčejnou lisovací plechařinu povýší na kování a vyzdvihuje konečný stav materiálu, který v podstatě u tohoto výrobku nelze provést. Dovolím si tvrdit, že kompaktní nástroj je uřčitě lepší, než nějaký pofiderný, probroušený slepenec. A když je tady předhozena damašková kudla, musím říct, že na nože jsem zatížený, ale toto mít nemusím, když mám tak akorát do huby. Mně stačí pěkný obyčejný Wenger. Pro ukázku to stačilo, protože na toto je jiný portál. A kdyby někdo VYKOVAL z damašku nástroj na šťourání do půdy, tak ho neprodá.

           Jiří

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika