Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Do této diskuse jsem nechtěl až nějak moc zasahovat ale když vidím ten souboj fiskars versus celý svět, připomíná mi to souboj dolmar a ostatní na podobném vláknu.Je jasný že každý výstřelek mody je něčím mystifikován, i můj kámoš si koupil sekeru fiskars a když přišel ke mě a viděl že štípu dřevo štípačkou tak řekl to je na nic já mám novou sekeru fiskars to bys viděl ten mazec.Posléze jsem se dozvěděl od jeho matky, neber ho zas tak vážně on byl vždycky hrdina ale s tou sekerou vydrží tak max 5 minut a je po hrdinství.Je jasný že nelze srovnávat štípačku se sekerou ale tak je to většinou s tím vychvalováním super high výrobků.Většinou se přehání až tak moc že to ani rozum nebere ale je potřeba asi nechat každého vybouřit až se z toho vyspí a uzná že je to pořád jen sekera(rýč) i když modernizovaný ale pořád to není pluh nebo štípačka.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika