Pattfield PE-BKS 3735



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Tdzendys - (24) - 69.160 (?) 
12.4.2012 12:47

To sice ne ale aspoň by měl Favorit trochu lepší zvuk laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 12.4.2012 21:21

Dnes sem zase něco pořezal a všechno ok nalil sem tam fakt malinko paliva abych dojel celou nádrž no a nařezal sem hodně zase s přestávkami, vzdal sem to ikdyž nádrž už byla prázdná tak to pořád řezalo a běželo asi už jen na výpary nebo nevim.Chytá pěkně na druhej zátah a to je tam ješte ta origo svíčka.Jinak už vim co budu muset vylepšit jako první bude to lepší vzduchovej filtr to co tam je origo je nějaká látka či co no a netěsní to u toho kolínka pořádně když přidám přudčeji plyn tak se tzv. dusí jako motorka bez filtru něco takového a pak čapne takže sem zatim přidával pomalu a to je pak bez problémů se dostat do otáček ale vadí mi ten zvuk a tak reakce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 27.4.2012 21:35

Tak sem zase řezal nějaké dřevo, došel benzín nalily jsme nový a najednou pila nechtěla chytit tahaly jsme jak blázni tak sem vyměnil svíčku za nějakou TORCH co sem měl z minibike.Pila chytla hned od té doby chytala krásně i za studena na druhý zátah.Potom jsem našel novou NGK co mi poslali s kitem válce na minibike ale nešla mi tam tak sem ji dal do pily a taky chytá krásně a přijde mi i že motor jede líp i do otáček to je možná že už je asi zajeta prořezal jsem už tak 6 nádrží (280ml jedna) v klidnějším stylu a ředěno bylo 1:25 teď už bude 1:40 jak je na víčku.Zatím řeže pořád dobře na čínu, ještě bude muset pořezat dost dřeva tak uvidíme jak si povede

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 20.5.2012 11:06

Zdravím tak zase nějaké zkušenosti byl hodně tupý řetěz protože se občas omylem škrtl hřebík tak sme nechaly u nás ve vsi nabrousit za 40kč řetěz teď řeže zase libově.Jinak po zajetí sem začal dávat olej 1:40 ale příjde mi že byla víc čoudí než když sem dával 1:33 na zajetí?Nejspíš to bude nastavením karburátoru dnes se podívám na svíčku pokud bude cihlová necham nastavení být pokud moc chudé či bohaté tak poštěluju ty šroubky L H, hádám že L je na ochuzení směsy a H je na obohacení a to T je na volnoběh co jsem tu na fóru zjistil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 26.5.2012 12:42

Tak se stala první taková věc řežu všechno v pohodě a najednou kouř od výfuku ale ne od spalin ale někde okolo tak pilu vypnu a kouří to pořád, nechám trochu vychladnout sundám výfuk a hle on byl povolený takže ty zbytky směsy natekly na kartery a tam se připalovaly takže vyčišťeno, utaženo fest a zatím v pohodě.Jinak je to moc bohaté svíčka je černá a pila hodně kouří a co jsem si takhle všiml tak už i dost povlaku (karbonu) na výfukovém kanálku takže se stím musí něco udělat jenže problém je že ty šrouby na štělování směsy jsou hodně atypický nevím čím se tam dostat dělá se na to nějaký special šroubovák nebo čím se to šteluje?Snad jedině komplet rozebrat karbec ale to je asi blbost.Díky za rady


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 124.53 (?), 27.5.2012 0:36

Takže pane:

1.Nastavenie karburátora nič nerieši.Pokiaľ tam budete liať zmes s veľa olejom sviečka bude čierna.Pokiaľ uberiete na karburátore palivo stanú sa dve veci

a: sviečka ostane pekná šedá

b: stroj zadriete

 Poradie závisí od citlivosti Vašich uší.

2.Píšete že ste vymenili sviečku.Aspoň tušíte akú tepelnú hodnotu mala tá originálna, alebo si myslíte že všetky sviečky sú rovnaké.

3.Nevidím celkom jasne aké sú tie trysky v karburátore, ale sú také tri pravdepodobné varianty

a: čiapočky sú pevné a nie je možnosť akéhokoľvek zásahu

b: sú tam trysky z hlavičkou  - taký zrezaný kruh.Ten sa dá vyrobiť z trubky takého priemeru

c: tisíchran - potreba kúpiť špeciálny skrutkovač cena cca 300-400 korún

Pripojím sa aj ja ku človeku ktorý Vás nazval naivným.Ja by som to slovo naivný vymenil za niečo podstatne drsnejšie.Naozaj si myslíte že ten stroj je neaká otrocká kópia čohokoľvek?To že sa to podobá na napr.Zenoah tak to neznamená že tam dáte čokoľvek z neho.Môj odhad je že tam bude pasovať sviečka a reťaz.A s tou sviečkou nie som si celkom istý.A keby aj pasoval napríklad piest tak som presvedčený o tom že "iste" ho do toho super stroja dáte keď stojí jeden a pol tisíca.

Ľudí ako ste vy milujem.Kúpite stroj za 2990.Chcete od neho aby robil aspoň ako farma od Hq.Idete "ladiť" karburátor, pri tom viete o týchto strojoch veľké h... a potom pôjdete rozčúlený reklamovať.Ale to predbieham ešte musíte ladiť.Zadriete až potom.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 27.5.2012 9:45

Tak jo no nevim co ze mě děláte ale ve dvoutaktech se vyznám jen sem se ptal čím dokážu pootočit těmy šroubky (jo je tam b.zřezaný kruh) zadření se nebojím zas takový amatér nejsem.No víte ale stím že si člověk kupuje levnou čínskou pilu tak do toho jde stím že se to musí doladit či vylepšit aby to něco pořezalo, hlavně tu pilu sem nekupoval já! Já se o ní jen starám a řežu sní a zatím toho nařezelala dost my prostě nejsme tak bohatý jak vy aby otec koupil nějkaou HQ, STIHL,stejně ty nejevnější modely těchto značek jsou z čínkých dílů, hlavně mi stou pilou řežeme tak jen o víkendu a ještě tak půl dne tak na co nějakou profi?Mě prostě dostává jak jste zaujatý oproti těm levným strojům ale to je celý tohle fórum a prostě jen podle pár zkušeností příbuzných či jinách lidí že sem jim to vysralo atd tak hned všechny tyhle stroje nevydrží, zadřou se, rozpadají se a takový kecy.Hlavně když i lidé píšou že se jim vysrala nová STIHLka či HQ tak to už přehlížíte! Prostě se tu jen člověk chce zeptat na pár informací podělit zkušenosti a místo toho je zněj naivka, blbec co umí h... vy pane by mě zajímalo kolik jste už dělal GO motoru dvoutaktu, kolik jste jich dal dohromady?Hádám že jen pár jednoduchých motorů pil... Já už udělal tolik motorek a žádnou jsem nezadřel a všechny fungují.Jo a ještě ktěm svíčkám tepelnou hodnotu jsem opravdu nezkoumal když tam ani žádná nebyla a ta NGK je přímo určenado motorů Minibike a ty mají hodně shodné vlastnosti (odstředivka, vys.otáčky) tak jiná doma nebyla tak jsem ji tam zkusil a ono to chytá úplně krásně tak proč bych zkoumal tepelnou hodnotu?Jste puntíčkář co jen rejpe do lidí co mají radost stoho že jim levnejší stroje drží a řežou dobře yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 27.5.2012 9:50

Jo a ktomu oleji doporučená poměr je 1:40 ten dávám tak podle vás když dám méňe oleje tak to akorát tak zadřu jak si tak moc přejete protože asi nevíte jaký má olej vliv na mazání a chlazení.kor u takovýh otáček co pila má, připomínám že opravdu neleju M2T abyste si nemyslely že mi to kouří moc kvůli tomu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 209.105 (?), 27.5.2012 10:09
Seřízení karburátoru si zde najdete. Je rozdíl kontrolovaná výroba v Číně a co nejlevnější neznačková produkce. Závadu může mít každý stroj, ale málokdy je přesně popsán vliv obsluhy. Chápu, že jste pilu nekupoval a nyní to řešíte. Ale nehodnotťe, co jste nevyzkoušel. Nebo jste řezal s hobby značkovou pilou, pilami? Porovnáváte opravy a spolehlivost motorek - jakých - také levná čína vs značky? Asi znáte ceny a kvalitu ND a pod.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.2 (?), 27.5.2012 10:45

Pro členy odpovídající do diskse na dotaz nicku Tomáš. Přečtěte si pozorně jeho posty. Pokud trochu rozumíte motorům a této technice, ihned pochopíte, kolik toho opravdu Tomáš umí a i odhadnete s určitostí i jeho věk (což není nijaká diskvalifikace).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika