Příspěvky uživatele - Jani02

Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 24.4.2017
Myslíte?
Aku nůžky živý plot Florabest, 23.7.2016
Dovolím si tak trochu nesúhlasiť z mojim predrečníkom. Za prvé - neznačkové batérie sú prkticky nepoužiteľné po roku až dvoch. Za druhé - batérie metal-hydrid sa ukázali ako slepá ulička, prakticky nie su na trhu.Ostali len ni-cd alebo li-ion... celý příspěvek >
Husqvarna 550 xp, 20.7.2016
Čiže preložené do zrozumiteľnej reči - prvá píla bola za 2,5roka 13x v servise. Majiteľ bol taký unesený dokonalosťou tohto stroja že hneď išiel kúpiť novú. Nosí raz za mesiac pílu do servisu./Neuveriteľné, to som za 20rokov... celý příspěvek >
Vyzinac Stihl, 15.7.2016
To si naozaj myslíte že teraz budem hodinu googliť aby som zistil že čo s tým chcel básnik povedať.Mám aj trochu inú.   Ono niektorý ľudia pozerajú na rozobraté stroje a zbierajú celý život skúsenosti a niektorý pozerajú na obrázky a myslia... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 14.7.2016
To že používam stihlácky olej neznamená že nemám skúsenosti z iným olejom.Denne rozoberáme stroje ktoré používajú rôzne typy olejov od M6AD až po Hq XP. A musím povedať že pekne vypálenú sviečku tak svetlošedo - tehlovej farby som už ozaj nevidel... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 13.7.2016
Mňa zaujal pán 111.235.  Takže podľa návodu miešal pomer 1:25. Podľa mňa pri tom pomere nemal pílu ale Tezetu.Ale budiž.  Následne by ma zaujímalo ako prišiel na to že jeho poruchu zapríčinil karbón. To akože sa buchol po bruchu a... celý příspěvek >
Vyzinac Stihl, 13.7.2016
Môj osobný názor je že je to skoro jedno.Rozdiel je len v motore.Pri FS 50 je poznať že je výkonnejší ale ten rozdiel je len mierny.Ja osobne by som sa pozrel aj na aktuálnu novinku FSA56.Na nejaké vyžínanie pri plote je super.
Vyzinac Stihl, 12.7.2016
Počuli ste tú bájku o líške a hrozne...  Ono FS38 a aj FS 50 sú určené na dosekávanie po vozíčkovej kosačke alebo na menšie plochy.Ono toto sa dá robiť aj zo strojmi inej kategórie, ale urobiť to dajme tomu 4kilovou 38-kou sa mi vidí... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 1.7.2016
Nikto tu netvrdí že je stroj dokonale vyvážený.Je však veľký rozdiel medzi nie celkom dokonale vyváženým a nevyváženým strojom. Taký lom ako je na tom ráme snáď ani nieje možné normálnym spôsobom dosiahnuť.Ani keby zrovnával len... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 29.6.2016
Mne tie praskliny pripadajú ako praskliny z nevyváženého kosiaceho zariadenia.Netvrdím že tá kostra stroja je njak extra pevná ale neviem si predstaviť aké jedorázové sily by museli na ňu pôsobiť aby takto praskla.
Vertikulátor X provzdušňovač?, 27.6.2016
Môže sa dostať tak že motor sa musí chladiť.A chladí sa vzduchom.Pokiaľ je dážď tak je vo vzduchu voda.A tá voda má tú nemylú vlastnosť že vyskratuje motor.  Problém tochto stroja kráčal dva kroky za ním.  A ak máte predstavu že z... celý příspěvek >
Kosačka Hecht 5533 SW trojkolka, 27.6.2016
Takže chceš príspevok ku téme.  Trojkolky boli rozoberané o pár tém nazad.Finále je také že pokiaľ máš po celej kosenej ploche na husto kríky a stromy je to skôr lepšie ako horšie ale pokiaľ máš stromky napríklad len po okrajoch je to tak... celý příspěvek >
Kosačka RIWALL RPM 5165 HWM, 14.6.2016
Takže jano všetci ti závidia, sú mamonári a hlupáci.Všetci ťa chcú obrať o peniaze a predať ti zbytočne predražené šunty.
Kosačka RIWALL RPM 5165 HWM, 14.6.2016
A zdravíčko ako, slúži,slúži.   Ja sa nemám prečo rozpučiť.Len som sa ti snažil vysvetliť ako to je.No a ja viem že nie každý má potenciál pochopiť písané slovo.   Ja som videl kvalitný anglický trávnik len pár krát v živote a ver... celý příspěvek >
Kosačka RIWALL RPM 5165 HWM, 13.6.2016
Ja som nemal v úmysle ta urážať. Ale ak to chceš.  Píšeš tu o kvalitnom zavlažovanom a ošetrovanom trávniku.Potom ho kosíš tým najväčším bordelom ktorý je na trhu. Počúvaj Jano  -to je oxymoron.Pokiaľ nevieš čo je to nájdi si to na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika