Pattfield PE-BKS 3735



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                  
Tdzendys - (24) - 69.160 (?) 
27.5.2012 10:57

Ano mám zkušenosti s opravami čínských motorek a českých i japonských prostě od mala se vtom vrtám a je pravda že nová čína je někdy horší jak ojetá kvalita(Jawa, Honda) ale když to člověka baví tak i s té číny se dá udělat stroj který něco zvládne.Jinak zkušenosti s jinýmy pilami mám řezal jsem s dříve půjčenou HQ a jednou i se Dolmarkou jako je jasné že zvuk mají lepší ale zase byly to slabší hobby (max 50ccm)  a řezání mi přišlo stejné jako stou to Pattfiield i vibrace jsem nezaznamenal horší, ruce mě nikdy nebolely ale tak jsem neřezal nějak extra dlouho

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 132.123 (?), 27.5.2012 10:24

Jen pro zajímavost - co je to "zrezaný kruh"? Na té fotce vidím jen šrouby s křížovou a hlavou torx.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 27.5.2012 10:50

Jsou to ty šrouby jak jsou zapadlé jakoby a je to opravdu kruh a má takový zářez na jedné straně, vím z foto je to blbě vidět


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Tdzendys - (24) - 69.160 (?), 27.5.2012 11:10

Jo a ten věk jo jsem ještě mladý je mi 22 let a všechno sem se takhle učil sám není nikdo v rodině kdo by se o spalovací motory tak zajímal, neměl jsme podporu ani rady a postřehy od dědy či otce jako většina lidí co se zajímá hodně o techniku.Tak se mi nedivte že nejsem vševěd a ptám se radši na možná podle vás blbosti.Sem typ člověka který se radši zeptá na kravinu než abych kravinu způsobil nevědomostí... Tak a teď do mě jak jsem mladej a bl... laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 124.53 (?), 27.5.2012 20:02

Nehnevajte sa na mňa, ale ak sa vy vyznáte v dvojtaktoch tak v tom prípade som ja astrofizik svetového mena.Liať zmes oleja 1:50 v pomere 1:35 do stroja je prvý nezmysel.Následne sa diviť že sviečka je čierna je nezmysel druhý.Tepelná hodnota sviečky je jej uplne najpodstatnejšia vec na sviečke.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.117 (?), 17.11.2012 4:08

Mame pilu uz roky a nikdo se jeste nekoukal jak svicka vypada. kdyz funguje nevrtame do toho. totez krovinak. cistime vzduchovy filtr. to je cela udrzba a samozdrejme brousit retez. nesmysly typu dojet vsechen benzin v nadrzi pred odstavkou jsou pekny nesmysl. proste rezte a nestourejte. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 98.165 (?), 18.5.2013 13:12

takže výsledek je, že pila vydržela 2 měsíce?

jinak jsem koukal v Hornbachu na plasty pil Hecht a plasty této pily a nedá se to srovnávat - tím chci říct, že plasty na Hechtech vypadají jak plasty na dětské hračky, kdežto pla PAtfield má od pohledu plasty pevné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 1.117 (?), 17.11.2012 4:11

uz se tesite jak to budete moct rozebirat. koupil jste si to na rezani nebo na spravovani? pokud to pojede nespravujte ale rezte. k tomu to je. svicka musi vydrzet roky poradneho provozu v lese

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 140.205 (?), 24.7.2017 19:29

Dobrý den, také se mi poštěstilo sehnat ten to model pily PE-BKS 3735 Pattfield.Chtěl bych se zeptat Tomáše je stli se mu za ty roky podařilo něco s tím provést.Nemám ten klíč na seřízení, tak jestli se vám to povedlo nějakým spůsobem seřídit.A ještě by mě zajímalo, jestli nemáte náhodou manuál jak tuto pilku nastavit.Děkuji.Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika