Nastaruje a chcipne



Stránky: 1,  2,  3   
host - 196.72 (?) 
20.11.2016 11:34, zobrazeno: 15569x
Dobry den pila homelite 3335 nastartuje a hned chcipne cistil jsem karbec a nic kamarad mi poradil ze zam mam tri srouby H L a T jenze ja tam mam jen T ty dva jsou zaslepky podle mne to netaha benzin prosim pomozte diky moc
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 107.146 (?), 4.1.2017 14:04

Tohle mně dělalo u jiné pily. Taky jsem se vrtal v karburaci, abych pak zjistil, že chyba byla v benzínové hadičce mezi nádrží a karburátorem. (přívod paliva). Hadička měla drobnou trhlinku. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 5.27 (?), 4.1.2017 14:58

Dobrý den. Omlouvámse za potencionální ironii, ale když nefunguje stroj, např. motorová pila a já nejsem zrovna odborným opravářem motorových pil té které značky, není to nejrozumější co se dá udělat, dopravit pilu do servisu? A ne ztrácet čas hokusy pokusy a nepludnou diskuzí na netu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.1.2017 15:28

ach jaj, keby len na fóre, ale niekedy aj servis robí hokusy pokusy, mení veci aké ich napadnú, chyba neodstránená a zákazník platí. keby boli skúseností ľudí so servismi pozitivne, tak by nehľadali pomoc castokrat na internete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 226.64 (?), 4.1.2017 17:25

V těch servisech taky nedělají žádní Einsteini. Mnohokrát jsem se setkal s tím, že servisák naúčtoval peníze za údajné zjištění závady s tím, že oprava je nerentabilní. Poté, co jsem si vzal rozbitou věc domů a začal se v tom šťourat, tak jsem nakonec věc opravil a zároveň zjistil, že ten takzvaný odborník nezjistil vůbec nic a hrál na to, že mu to nechám v servisu neopravený, koupím si u něj nový výrobek a on ještě využije ten můj rozbitý.

Když mi odešel křovinořez, taky jsem ho hned nevezl do servisu, ale nejdříve vyčistil karburaci, zkusil dát jinou svíčku, zkontroloval kabely a hadičky až jsem dospěl k podezření na vadný zapalovací modul. Jelikož ten jsem doma neměl, tak jsem váhal, jestli ho objednám za cca 1200 na netu a budu riskovat, že to třeba tímto nebude. Nakonec jsem to odvezl do servisu, servisákovi jsem přímo řekl, že je to zřejmě zapalování. A ten servisák mi pak ještě děkoval, že jsem mu ušetřil čas, protože by to stejně zkoušel stejně jako já doma. Nakonec jsem tehdy zaplatil dvojku za výměnu zapalování.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 56.254 (?), 4.1.2017 20:27

Zravím, opravdu si myslíte, že servis je na Váš starý porouchaný stroj zvědavý. Možná tak pokud někdo přinese nějakého opravdového veterána, tak je o čem jednat ale oběhanou pilu, křoviňák, nebo sekačku s vyklepanejma kolečkama, to je jen práce navíc s recyklací a tříděním do odpovídajících nádob na odpad. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 86.228 (?), 5.1.2017 18:15
Zdar.Další takovej co založí těma "Najednou nejede". Zozkope strojek kvůli možná banalitě a pak nadává na servis. Setkávám se s podobným chováním často.Panáček se stydí říct přesně co stím vyváděl a najít závadu pak trvá i několik hodin. Lidi když nevítr jak mašinka jakakoliv funguje jsou lidi co to ví. Tak šup za nimi a nevrtat, nutně to nemusí být značkovej servis. laslo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 5.1.2017 18:24

prosím vás, kde konkrétne nadáva na servis, resp. kde písal že rozvŕtal stroj? ja som čítal, že vyčistil karburátor.  keď sa predsa len rozhodnete reagovať, tak vás poprosím o čísla na zajtrajšiu športku a keno, teda keď už máte také schopnosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 65.0 (?), 6.1.2017 6:21
No on je taky kolikrát problém v tom, že lidi chtějí stroj se závadou pouze zprovoznit a ne opravit... HH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 148.77 (?), 6.1.2017 8:33
Jaký je rozdíl mezi zprovozněním a opravením stroje?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika