Motorová pila Stihl - Husgvarna



RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?)
30.11.2008 17:25

Pro 176.160, co se stalo, stalo se, nikdo nejsme neomylný, podstatné je, že jste pustil mezi ostatní tu chybu a upozornění. A to i kdyby to přímé následky nemělo. :o)

Radek

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 29.11.2008 21:19

To právě ukáže až kontrola stavu, může to být gufery i méně závažnou závadou, což bych majiteli přál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.160 (?), 29.11.2008 22:05

ano, tie drazky su vodorovne a tak vyrazne, ze ma to az prekvapilo (vedel som, ze maju byt, ale myslel som, ze jemnejsie), kruzok je tiez dobry, z vyfukovej strany zadreta nie je (aspon ja nevidim nic)... aby som to ujasnil, tam bol stary benzin ale zmes cerstva, vtedy rano som to miesal... a to vybiehanie otaciek bolo len v ten den, nikdy predtym ani potom (hned na druhy den som benzin vymenil), teraz uz nevybehne do otaciek... tiez sa mi zda, ze ma nizsiu spotrebu ako v ten den, ked bol blby benzin, vtedy akoby 1/3 nadrze si nechavala, zdochla, tvarila sa ze nie je benzin... ale teraz ide v podstate az do konca (ale to uz mam mozno paranoju, nikdy som tak pilu nesledoval co robi)... co sa tyka kompresie, tak ked ju drzim zdvihnutu a len za startovacie lanko pustam, tak pada k zemi, ale ma snahu sa udrzat a pada akoby po schodikoch, postupne... od pondelka ide do lesa, potom tak ci tak pojde do servisu, nech sa na to chlapci pozru, nebudu len retaze brusit :) kazdopadne vdaka za rady...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 30.11.2008 12:19

To padání váhou pily je při zaběhnutém motoru normální. Tato pouze orientační zkouška komprese je někdy značně zavádějící, neboť i značně použitá pila se bude chovat, jako téměř nová, pokud není motor poškozen mírným přidřením a naopak taková pila se již nedá ideálně nastavit. Ale to je jen pro vysvětlení a nedávám to do přímé souvislosti s možnou závadou. Celkově je posuzování složitějších závad na dálku neustálým vystavováním se riziku, že to bude něco jiné a určení závady nebude správné. Ale kdo to dělá, tak s tím musí počítat, nebo to nedělat vůbec.   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.160 (?), 30.11.2008 12:41

J.S.

v podstate mi neslo o posudenie zavady, ale len som odpovedal na vasu otazku co sa stalo, konkretne som vysvetlil problem a snazil som sa, aby to malo aj edukativny charakter a ponaucenie pre ostatnych, ze treba dbat o kvalitu benzinu a cerstvost zmesi, lebo kazda porucha zapricinena z nedbanlivosti mrzi, bez ohladu na cenu opravy, lebo to je vec, ktora sa nemusela stat... ja to opravovat nebudem, nie som tak zdatny, aby som poruchu riesil sam, ten vyfuk a kontrola piestu bolo max co som mohol urobit...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 30.11.2008 17:25

Pro 176.160, co se stalo, stalo se, nikdo nejsme neomylný, podstatné je, že jste pustil mezi ostatní tu chybu a upozornění. A to i kdyby to přímé následky nemělo. :o)

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 135.88 (?), 9.12.2008 20:04

Má někdo již skušenost s HQ s motorem X-TORQ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.148 (?), 15.6.2012 23:29

ono se to ukaze az za dyl... M2T maze pouze do 6000/min

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 31.4 (?), 3.1.2009 22:58

Dobrý den zkoušel jsem ty stránky na nahradní díly ale nic jsem nenašel mohl biste my říct kde bych to našel.Díky Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 70.117 (?), 10.12.2008 21:17

Ahoj Všem, trochu odbočím od tématu, které tady řešíte. Je totiž důležité vyřešit nejen jakou pilu si koupíte, ale také kde ji koupíte. Takže v krátkosti co se mi přihodilo. Koupil jsem si motorovou pilu Partner 421 přes internetový obchod "Zelená zahrada". Pila začala po měsíci zlobit. Poslal jsem ji tedy zpět. No a co se nestalo? Zelená zahrada mi začala posílat opravené pily. Dostaly se ke mě celkem 3 v rozmezí 1 měsíce. Ani jedna pila však nebyla moje. Nakonec jsem obdržel pilu (předpokládám tu, která jim tam zbyla) s vyjádřením, že pila je zadřená a nelze ji opravit. Pila není s jistotou moje, ale už se asi nikoho nedovolám Zelená zahrada totiž odmítá komunikovat a poskytnout jakoukoli náhradu. Jejich jednání je daleko za hranicí slušnosti.  Asi to bude taky tím, že využívají autorizovaný servis v Rakousku a sami neví, kam, kdy a jakou pilu posílají. Jejich MOTO??? "Jsme rádi, že jsi u nás nakoupil, ale dál už nás nezajímáš".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 23.43 (?), 10.12.2008 21:44

jaké je výrobní číslo Vaší původní pily?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika