Příspěvky uživatele - 31.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je možné ještě teď řezat?, 12.4.2016
Mám stromy různého stáří jabloně, trnky, třešen, hrušen, merunku, bud 10 let staré nebo 2-3 leté. Ty starší jsem chtěla prosvětlit a ty nové nějaký střih, aby začaly plodit. Není pozdě ještě ted řezat? Ještě nekvetou. 
Protipořezový komplet Profesional II M, 17.3.2010
Děkuji za odpověd chtěl jsem se ještě zeptat jestli máte k těm letním i modrou blůzu, jestli to virobce dělá taky.Konopek
Protipořezový komplet Profesional II M, 16.3.2010
Zdravím panové chci se zeptat jaké máte zkušenosti s touto značkou a hlavně co se týče kalhot jestli jsou celé nebo jen u kotníku neprořezné do víšky cirka 20cm děkuji za odpovědi Konopek
Stihl 023, 8.2.2010
Děkuji za příspěvky, ptal jsem se u nás a řekli my, že se už nevyrábí tak nevím, jestli víte, kde to koupit tam my napište adresu, ja si to objednám. Díky Konopek
Stihl 023, 7.2.2010
Zdravím panové potřeboval bych poradit ohledně této pily je to dobrá pila má už něco za sebou, mám ji pujčenou od tchána, povoloval víčko od oleje, a nešlo to, tak vzal šruobovák a jak zabral tak víčko prasklo.Skoušelo se to zalepit, ale tečeto,... celý příspěvek >
Bruska na řetěz Sharks shk 253, 27.12.2009
Zdravím tak jsem se konečně dokopal a brousil jsem tři řetěze, hned po sobě bruska jela jak sax ale nabrousil jsem dva a sepla tepelná pojistka protože se to přehřalo to mě docela naštvalo, ale stačilo 5 minut a jela dal jsem spokojený až na to... celý příspěvek >
Bruska na řetěz Sharks shk 253, 17.12.2009
Zdravím panové tak my dnes došla a vypadá velmi dobře, a schopně.dnes ji smontuji ale otestuju ji v sobotu, a potom dám vědět s pozdravem konopekk
Bruska na řetěz Sharks shk 253, 15.12.2009
Zdravím Stando Tady Konopekk děkuji za podporu doufám že jsem udělal dobře, jak ji pořadnbě o víkendu otestuji dám vědět
Bruska na řetěz Sharks shk 253, 14.12.2009
Zdravím panové objednal jsem si tuto brusku protože se my velice líbila sháněl jsem na netu nějaké informace o ní ale nic jsem nesehnal, jestli někdo má, mohl by my o ní něco říct a jak je sní spokojen.dík konopekk
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 3.1.2009
Dobrý den zkoušel jsem ty stránky na nahradní díly ale nic jsem nenašel mohl biste my říct kde bych to našel.Díky Mirek
Zpevnění svahu, 3.3.2008
Zkuste použít kokosovou rohož na zpevnění svahů.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika