motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG



host - 31.231 (?)
21.11.2008 15:34

Díky za odkaz, už jsem českej návod na netu našel, vytisklej a dobrý, myslím, že se v něm přeci jen něco dovím (je to můj první návod k pile). Že jsem ho k pile nedostal je věc jiná, je to totiž "bazarová" věc, pouze sestavená pila, bez krytu/klíčů. Pila teda nová a nejetá - suchý obě nádrže, a záruka jen měsíc.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                  
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 21.11.2008 11:28

Nevím jak dalece se kámoš "motá", kolem zahradní techniky, ale moc asi ne. Výrobci (3 hlavní), karburátorů mají fabriky na Tchajwanu a v Hongkongu celá léta a karburátory jsou O.K., sypou se jen pokud některý výrobce techniky chce ušetřit a osadí levnější provedení, které nestíhá motor. To byl příklad u HQ 40, první série měly ZAMA C1Q EL, další po kolapsech už Walbro WT. Prošla mi rukama dost velká hromádka 40 po nasátí dílů škrtící klapky, dokonce jednou i celé klapky! Tyto obavy jsou myslím zbytečné, neboť výrobci nemají moc velký výběr značek karb.. Továrny jedou léta a kvalita tam je.

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 28.148 (?), 21.11.2008 13:41

Jestli chcete návod k použití v češtině .

a bez rukavic bych neřezal ani s vyhřívanou rukojetí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 31.231 (?), 21.11.2008 15:34

Díky za odkaz, už jsem českej návod na netu našel, vytisklej a dobrý, myslím, že se v něm přeci jen něco dovím (je to můj první návod k pile). Že jsem ho k pile nedostal je věc jiná, je to totiž "bazarová" věc, pouze sestavená pila, bez krytu/klíčů. Pila teda nová a nejetá - suchý obě nádrže, a záruka jen měsíc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 21.11.2008 22:48

Tak si hlavně dejte pozor na servisní prohlídku u HQ servisu myslím, že mají sepsány v.č. odcizených pil! Troufám si tvrdit, že tato byla před prodejem v regálu některého "vybraného" prodejce!

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 22.11.2008 11:22

No, dost pochybuji, že by někdo stavěl z dílů pily a pak je prodával výrazně pod cenu! Neznamená to však opravdu, že to musí být nutně čórka. Byl bych určitě ale opatrný!

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.21 (?), 22.11.2008 13:36

celkom ma zaujima ta HQ 357 XPG :) ked zoberiem do uvahy cenu (7tis. menej ako je standard), to ze bola bez dokladov, bez prislusenstva, s "nestandradnou 18 palc. listou, tak by som sa priklonil k Cine... do uvahy pripada, ze tie pily niekto "prehnal" cez firmu, dal dole dph ale ta cena by aj tak nebola taka a bolo by tam prislusenstvo... tiez by bolo zaujimave zistit, kde sa v EU predava v zaklade 18 palc. lista k HQ 357, lebo pokial viem, tak tam isla 15 palc, ale mozno sa nieco zmenilo... u nas boli minuleho roku v ponuke HQ 575 XP za 20 tis., udajne dovoz Svedsko, kamarat v tom case chodil na sever EU a ceny tam neboli take, teda tiez to boli "zaujimave" inzeraty... v Polsku na trhu som videl za cca 11 tis. HQ 455, u nas stoja cca 19tis. skk... ak ide o "fake", tak kvalitnejsi ako HQ 395... zaujimalo by ma, aky povod maju tie pily...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 22.11.2008 14:47

To je docela zajímavá úvaha. Koukal jsem na ten bazoš a je tam i MS 280C,  nezdají se mi šikmooké! Na straně 6, zahradní technika, je 357 XPG a STIHL. Na první pohled to není fack, ale ta cena je opravdu podivná! Spíš mi to připadá jako konkurzní zboží a nebo " rychlá návštěva po 23 hodině ", aspoň to prostěradlo jako pozadí mi více na toto sedí. A těch prodejců už vybrali tolik, že bych se vůbec nedivil!

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.21 (?), 22.11.2008 16:16

no nasiel som tu HQ 575 XP, 2 rocna zaruka, komplet s dokladmi, prislusenstvo, nova, cena 21 tis. rovnaky predajca ako pred rokom :) aj keby to bolo bez dph, tak ta cena aj tak nesedi... a vyzera doveryhodne (nechce sa mi porovnavat obrazky) :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 22.11.2008 17:13

Obrázek tam můžu dát jakýkoli, ale nezdá se mi to jiné a Ťan- man jsem prolezl, našel jsem plagiáty, ale tak dobré NE! Opravdu nevím?!?

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 222.214 (?), 23.11.2008 17:44

Mohu zodpovedne rict, ze to 100% neni fejk, ani napodobenina, ani zadna jina cina, at uz presna oranzova barva, asi 5x made in sweden, na retezu Husky, k tomu original cernej stitek s vyr. cislem + made in sweden, atd. Bracha ma doma HQ farmarku, a tohle je uplne stejnej vyrobek, na druhou stranu koupil od zigulaku "stihl ms 440" (dodnes nevim proc, nereze a jen z ni tece olej) a to je videt na prvni pohled, ze je to cina, uplne jinaci nez stihlka, vypinac jak z Merkuru, no proste plastovej xindl. Nemusim ani ukazovat fotky, proste 357ka XPG jak z kramu. V tom bazaru me jeste ukazovala 575XP, taky to byla ona, navic v krabici s navodem a klicema, neslozena. ty stihlky jsem nechtel videt, ale nejspis taky originaly, pani se dusovala, ze ji tam chodej kazdej tejden na kontrolu cajti, a ze by se ani neodvazila prodavat neco, co neni ono - vydavat cinskej bazmek za profi HQ. Beru to tak, ze jsem koupil vec, kerou dal do bazaru nekdo, kdo koupil nevhodnej darek pro tatu, nebo se sesly doma pilky dve, a dotycnej potreboval rychle penize. S tou 45cm listou me tuhle pilku nabizeli i v kamennym krame, nemyslim, ze musi by apriori odnekud z ciziny.

Lada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika