Jakou motorovou pilu?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 96.2 (?) 
11.1.2015 10:47

yes Dík. Mám taky 560 a funguje bez problémů. Tak jsem napřed nechápal. Na fotce nebyl vidět ten zlom plechu. Pěkná ptákovina...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 106.99 (?), 11.1.2015 12:30

Tímto u mě Huska opět padá o schůdek níže, myslel jsem, že problémy s mazáním měla jen řada 350.Je to ostuda u takto renomované značky!!!

Na druhou stranu uvažuji i o úmyslu zvýšit spotřebu spotřebního materiálu, v tomto případě lišt.

Sám žádnou Husku doma nemám, ale ty co jsem (měl náhodně v ruce),měly většinou zničenou řeznou soupravu, tak teď už vím proč.

Na tomto videu je ten zlom pěkně patrný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Karelll - (37) - 140.103 (?), 11.1.2015 15:01

Tak když je pila nová tak to těsní a poté by třeba šlo tekutým kovem tento rožek zatmelit.  Problém je, že u jiných značek toto není, ale jsou zase jiné problémy sad U Stihlky musím vypouštět olejovou nádržku, Solo kupodivu šlape, ale vypadá to s ním každou chvíly na smrt, Tanaka spolehlivost příkladná po této stránce jsem moc spokojen, dokáže řezat hodinu v kuse a ani se nezadýchá, ale líný nástup otáček a nepohodlný přední napínák. U číny špatné starty a člověk neví dny a hodiny, která bude pro pilu konečná. atd. Nejvíc jsem spokojen s profi pilkama, člověk nemusí hledat kompromisy.    

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.98 (?), 11.1.2015 18:43

Tak jsem se na základě vašich doporučení rozhodl pro tu Dolmar 420SC. Kde ji sehnat nejlevněji? Zatím jsem našel eshop za 7800kč. Díky. Adam

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.10 (?), 11.1.2015 19:24


Kúpte ju predovšetkým u autorizovaného predajcu k vôli záruke, najlepšie v kamennom obchode. O najakú kačku vyššia cena sa Vám vráti predvedením píly a potom pri servisovaní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 142.15 (?), 11.1.2015 19:38

Na týchto Huskach podľa mojich skúseností sa nejedná o umiestnenie zlomu na osadení lišty.

 Jedná sa o povytiahnutí časti bloku pod skrutkami na uchytení lišty.V mieste skrutiek sa vytvorí "kopček" a následne kraje lišty nedosadajú.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 106.99 (?), 11.1.2015 20:55

Tak trochu s Vámi nemohu souhlasit, ale může to tak být.Na videu které jsem prohlédl, je jasně vidět, jak se hrana plechu zbortila do mazacího otvoru, je tam taková drážka.Asi je to běžná závada, když se mění celý plech pod lištou.Zlaté kovové kartery, nebo dobrá konstrukce plastu,(ta na té Husce asi chybí).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Karelll - (37) - 140.103 (?), 11.1.2015 20:27

Ona ta Dolmarka má zase jiné neduhy, pan FO může povykládat co všechno na ní měnil, ale to on záměrně zatajuje.

V diskuzi o 420 a test pilek.

Jak je vidět Shindaiwa nejlepší v řezu a akceleraci, bohužel díky emisním limitům ji postahovali a nahradili tou samou pilou s vysším obsahem Echem 500p které je o 3 tisíce dražší, proto je v současné době bez konkurence Shindaiwy za 8000Kč už Dolmarka 420 za 8000Kč výhodná koupě. Stihl 241 s jedním šteftem a "nádhernou cenou" nevzbuzuje nadšení, já si pořídil Husqvarnu 543XP s Husqvarnama 550 a 560 a spokojenost, já mám ale vlastní les a pilky využiju, pokud máte pilu jen na řezání 2x do roka, klidně si kupte dražší Hechtku 956, nebo Fuxtec 162 nebo něco podobného na řezání 2x - 5x do roka naprosto dostačující.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 142.15 (?), 11.1.2015 22:57

A pán 103 sa zase rozbieha:)

1.Celý problém začal požičaním 420 Dva roky slúžila bez problémov - po požičaní problémy začali.Môže to byť náhoda ale dosť pochybujem.

2.Pane máte pomerne dosť jednoduchý názor na Stihla.Rád by som upozornil na to že Medzi porovnateľnou 231 a 241- profi leží ešte aj z variáciami viac ako desať slušných strojov.A možno sa budete čudovať ale väčšina je s dvomi šrobami na lištu.

3. Aspoň zatiaľ je nekorektné porovnávať Hechta alebo neakýsi Fuxtec z akoukoľvek značkovou pílou.

Len tak pre porovnanie zde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.98 (?), 11.1.2015 23:25

Díky, tento test mi stačí, proto je pro mě jasná volba Dolmar 420, který za cenu 8000kč nemá konkurenci, co se týká poměr cena x výkon...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika