Příspěvky uživatele - Karelll

AKU sekačka - jakou vybrat?, 17.2.2016 Obsahuje fotku
D-test hodnotí dobře marmelády, prášek na praní a podobné věci, kde je důležitý pouze jeden nebo dva směrodatné údaje tzn. jestli je opravdu z ovoce a jak chutná u prášku kolik stojí a jak pere. Pokud se jedná o výrobky kde je důležitých hned několik... celý příspěvek >
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 5.2.2016
Já to chápu hned od začátku, jste prodejce D...  a když jsem se otřel o vašeho miláčka, rázem jste musel a ne sám reagovat, když to nejde argumenty, musí se přikročit k zesměšnování a znevažování oponenta. K vaší "diplomatické" odpovědi, takže... celý příspěvek >
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 5.2.2016 Obsahuje fotku
.
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 10.1.2016 Obsahuje fotku
Tak já nevím, to chcete, abych vám všechny vyfotil ??? 3 elektrické pily mezi nima jak vidíte Dolmar-Makita 1 akučka, 1 jednoručka, 1 vyvětvovací a 11 benzínovek. No a jelikož mám všehochuť značek, chodím do různých servisů od Mountfieldu... celý příspěvek >
Benzín Verva 100 do motorové pily HQ, 27.12.2015
Tak jsem možná blbý, ale já ten příspěvek nemůžu najít, nemůžete ho zkopírovat??? Jak jste mluvil o těch případech poničení techniky, mohl by jste popsat co se přesně stalo??? Určitě to má jiné logické vysvětlení. např. jsem zde už objasnil význam... celý příspěvek >
Benzín Verva 100 do motorové pily HQ, 27.12.2015 Obsahuje fotku
Hned druhý post od vrchu jste formuloval tak nešťastně, že se to chápat tak, že karburátor něco sám přiškrtí. Jinak k té výhřevnosti, jak jsem psal, nepozoruji nějaké větší zahřívání válce, pokud se něco o těch 5% více zahřívá, tak výfuk, nemalý... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 24.12.2015
Až na tu pohádku o 560 by se tomu dalo i věřit. 0,4 javor a 3,5KW pile se nechtělo  Video...
Benzín Verva 100 do motorové pily HQ, 23.12.2015
Tady test benzínů, jak je vidět Benzina je lepší jak OMV a Shell nic moc a vliv aditiv.
Stihl 251 vs HQ 450, 11.2.2015 Obsahuje fotku
Předtím než vám zase vyvrátím vámi napsané (i když to považuju za štourání se v hovín..), bych vám rád objasnil jednu věc. Všechny pily od Stihl si drží vysokou kvalitu a ať si koupíte jakoukoli pilu od Stihl od 171 až po 880 nejde udělat víceméně... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 11.1.2015
Ona ta Dolmarka má zase jiné neduhy, pan FO může povykládat co všechno na ní měnil, ale to on záměrně zatajuje. V diskuzi o 420 a test pilek. Jak je vidět Shindaiwa nejlepší v řezu a akceleraci, bohužel díky emisním limitům ji postahovali a... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 11.1.2015
Tak když je pila nová tak to těsní a poté by třeba šlo tekutým kovem tento rožek zatmelit.  Problém je, že u jiných značek toto není, ale jsou zase jiné problémy  U Stihlky musím vypouštět olejovou nádržku, Solo kupodivu šlape, ale... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 11.1.2015 Obsahuje fotku
Staré Husqvarny 36, 41 a podobné to mají vyřešené normálně, profi mašiny také = těsnění je uprostřed rovné plochy viz. obrázek. 560XP. Modely 435,440,445,450 to mají absolutně nepochopitelně v lomu, tím pádem se těsnění zamáčkne a olej pak místo do... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 10.1.2015 Obsahuje fotku
 Tanaka 4501 (CS38EL), Solo 643, Husqvarna 435, Echo 352, Stihl 211, Shindaiwa 352, Husqvarna 435, Echo 310 Husqvarna vypadá kvalitně, ale ve skutečnosti na výtoku je jakási gumová objímka a ta se zamáčkne a pak to netěsní, kovová plocha je... celý příspěvek >
Vyber zahradni sekacky Honda vs AL-KO vs John Deer, 13.12.2014
Není Alko jako Alko, vysší řady powerline mají lepší motory, bytelnější a pohodlnější lepší madla, lepší nože. Pokud koupím Alko za cenu John Deere, bude samozřejmě lepší než sekačka za 11k. 
Paděleky, 13.12.2014
Tak jsem si tuto přilbu za 1500Kč pořídil také a to otevírání štítu na pomocných pružinkách a dvou kloubech je luxus, to se jim povedlo, sice je otázka jak moc budou pružinky trvanlivé, ale je to super věc, na staré přilbě co mám za 500Kč to v kloubu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika