Pochlubte se svými balkonovými kytičkami



babča - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 44.120 (?)
28.8.2009 8:53

Gabčo máte taky krásné kytičky, jako Marie.Chtěla jsem se zeptat, jak se jmenuje ta žlutá, popínavá na obrázku 5?Ta je kouzelná.Dík Jana

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13   
            
Majdalena - (7) - 4.182 (?), 24.8.2009 20:15

Vloni jsem měla poprvé bakopu bílou v květináči na stojanu na jižním sluníčku a po celé léto byla stále osypaná květy. Přihnojovala jsem jí stejným hnojivem jako všechny balkonovky. Letos mám růžovou v závěsném květináči taktéž na jihu. Hodně se mi rozrostla a pokud nemá dostatek vody, kvete po intervalech. Líbí se mi více než surfinka, protože na ní nejdou mšice. Zdraví Magda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
babima - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 143.253 (?), 27.8.2009 22:12

Taky bych se ráda pochlubila svými kytičkama, ale asi se mi nepovede dát obrázek.Marie

Muškáty,surfinky
Muškáty,surfinky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
babima - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 143.253 (?), 27.8.2009 22:59

Musím Ti pochválit kytičky máš je nádherné mě už surfinky chytají nějakou houbovou chorobu už jsem je stříkala musí ještě září vydržet.Měj se fajnMarie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
gabca - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 191.75 (?), 27.8.2009 23:06

Marie, díky.

Až teď jsem si všimla tvé fotky a smekám. Super. Koukám, že toho máš taky požehnaně. Krásný muškáty a petunie. A ten trakař, krásnej doplněk pod kytičky.

Já petunky nepěstuju právě kvůli padlí, vždycky mi taky odešly už koncem července, tak jsem to vzdala. Asi to chce stříkat preventivně. Když už se plíseň objeví, bývá většinou pozdě. 

Na to jsou lepší milionky.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
babča - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 44.120 (?), 28.8.2009 8:53

Gabčo máte taky krásné kytičky, jako Marie.Chtěla jsem se zeptat, jak se jmenuje ta žlutá, popínavá na obrázku 5?Ta je kouzelná.Dík Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 10.164 (?), 28.8.2009 13:41

To je Černooká zuzana, latinsky Thunbergia alata

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
gabca - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 191.75 (?), 28.8.2009 20:12

Tak už koukám, že bylo zodpovězeno.

Je o ní diskuze vedle.

Posílám ještě jedno foto.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
babima - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 143.253 (?), 28.8.2009 22:41

Ahoj Gabi teď už vím jak se ty fotky vkládají dobře jsi mě poradila tak zkusím ještě nějaké vložit, nádherné milionky, také mám Zuzanu ale svítí na ni sluníčko od rána až do 3h aje taková jak spálená i když ji zalévám 2-3 zaden. Ty ji máš nádhernou sytě zelenou.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
gabca - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 191.75 (?), 29.8.2009 11:18

Marie, nejdřív ti musím napsat, že máš kouzelnou zahradu.

Tohle je přesně šálek mého čaje, u tebe bych se cítila jako doma. A koukám, že " ujíždíme " na podobných dekoracích. Ale o tom to je, proto je mi tvoje zahrada tak blízká.

A o kytičkách ani nemluvím. Je vidět, že vše co na zahradě a kolem ní děláš, děláš s láskou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 165.53 (?), 6.9.2009 20:58

Dnes jsem objevila všechny ty krásné obrázky a tak se kochám a kochám... Pokusím se vložit svoje kytičky, mám z nich velkou radost.Milena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika