Pochlubte se svými balkonovými kytičkami



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13   
   
Šaruška - (2) - 221.21 (?) 
12.9.2009 17:04

Letos jsem měla první rok na parapetech kytičky a myslím, že na úplnou začátečnici se mi docela vydařily Obzvláště na to, že bydlíme v drsných horských podmínkách..

surfinie
surfinie
Surfinky
Surfinky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 12.9.2009 18:12

Začátečnice??? Tipovala bych to na zkušenou pěstitelku, nádhera.Tak ať se vám daří i v dalších letech

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
babima - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 143.253 (?), 12.9.2009 22:06

Surfinky máte nádherné moje už chřadnou.Pokud jste začátečnice tak to je na jedničku s hvězdičkou.Zdraví Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Šaruška - (2) - 221.21 (?), 14.9.2009 17:01

Děkuji za pochvalu. Zahřeje to na srdíčko a povzbudí k dalším pěstitelským pokusům

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Beruna - (40) - 97.78 (?), 22.9.2009 22:04

Přidávám také jeden obrázek, dokud je co fotit. Beruna

Hořcový stromek
Hořcový stromek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
lumatkov - (15) - 78.128 (?), 29.1.2010 17:44

Dobrý den, už jsem přemýšlela co letos do truhlíku na balkon a napadla mě kombinace bakopy, lobelky, vitálky a million bells.Co na to říkate?Nebo bude lepší jen bakopa a vzpřímený muškát?Mám totiž obavu, že když dám pouze jen ty převislé kytičky tak nahoře v truhliku nic nebude a vše se potáhne dolů, nebo se mě to jen zdá.Děkuji za odpověd

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 29.1.2010 18:09
zdravim koukam ze tady je plno kvetin.. no balkonovka to zrovna neni ale nasla jsem par fotek ze zahrady ale jak uz jsemn nekde moc zahradnickych fotek nemam, ale letos bych chtela zacit fotit zahradku a ty balkonovky-.na obrazcich vidite same růže ale na podzim jsem je vsechny na metr osekala
trpaslici lilie v oblouku jsou spojene ruze
trpaslici lilie v oblouku jsou spojene ruze
dalsi ruze vzdy jsou u jednoho koliku plotu jedna
dalsi ruze vzdy jsou u jednoho koliku plotu jedna
ruze a ruze za mnou, jsou vsechny v obloukach
ruze a ruze za mnou, jsou vsechny v obloukach
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 29.1.2010 18:34

Ahoj, to si určitě vygumovala obličeje proto, že by všichni obdivovali krásné holčičky a růží by si nikdo nevšiml

Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 29.1.2010 18:40
Dano dik za lichotku ale ja jsem to umazala z duvodu ze to neni diskuze o krase lidi ale o kvetinach..HAHA.. a jestli jsou ostatni jako muj manzel by se jukali na oblicej a kvetim by se nikdo nevsiml tak asi take jsou umazane obliceje...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
gabca - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 171.228 (?), 18.2.2010 20:03

Lucko, chtěla jsem ti odpovědět už v diskuzi vedle, ale koukám, že jsi se ptala i tady. 

O tvé kombinaci, co tě napadla : Bacopa a vitálka s milionkou by určitě k sobě šly. Jen nevím tu lobelku. Pokud nebude lobelka na velkém úpalu, myslím, že i tahle kombinace by mohla být moc pěkná. A vůbec se nemusíš bát, že se ti převislé kytičky potáhnou nahoru. Pěkně se propojí a udělají ti parádu po celém okně.

A vzpřímený muškát s bacopou měla moje kamarádka, vypadalo to moc hezky, jen bych řekla, že jak se muškáty rozrůstaly, začínaly bacopu trochu utlačovat. Asi záleží na druhu muškátu. Určitě nějaký drobnějšího vzrůstu.

Tak ať se zadaří, ať se rozhodneš tak nebo tak.

milionka + bacopa ( plnokvětá ) + verbena
milionka + bacopa ( plnokvětá ) + verbena
milonka + všelicha + bacopa
milonka + všelicha + bacopa
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika