Příspěvky uživatele - 191.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
S jakými rostlinami kombinovat levandulový záhon?, 5.9.2009 Obsahuje fotku
Levandule a vajgelie Levandule a šalvěj
Ibišek s obrovskými květy, 3.9.2009
Mohli bysme poprosit o foto? Musí to vypadat úžasně.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 29.8.2009
Marie, nejdřív ti musím napsat, že máš kouzelnou zahradu. Tohle je přesně šálek mého čaje, u tebe bych se cítila jako doma. A koukám, že " ujíždíme " na podobných dekoracích. Ale o tom to je, proto je mi tvoje zahrada tak blízká. A o kytičkách ani... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 28.8.2009 Obsahuje fotku
Tak už koukám, že bylo zodpovězeno. Je o ní diskuze vedle. Posílám ještě jedno foto.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 27.8.2009 Obsahuje fotku
Marie, díky. Až teď jsem si všimla tvé fotky a smekám. Super. Koukám, že toho máš taky požehnaně. Krásný muškáty a petunie. A ten trakař, krásnej doplněk pod kytičky. Já petunky nepěstuju právě kvůli padlí, vždycky mi taky odešly už koncem... celý příspěvek >
Jak pěstovat Solanum jasminoides, 21.8.2009 Obsahuje fotku
Ahoj! Přišla jsem vám ukázat jak se mi rozrostl jasmín. Už je mu malý květináč, je dost žíznivý, zalévám i 2x denně. Mám ho na jihozápadní straně pod korunou stromu, takže na něj sluníčko až tak nepere. Hnojím 1x týdně hnojivem na surfinie.
Černooká Zuzana, 20.7.2009 Obsahuje fotku
Každým rokem sesbírám semínka (pozor - vystřelují), většinou je dám do nějaké paírové krabičky, abych je pak našla. :o) Vysévám tak koncem února, každé zvlášť do květináčku a pak rovnou na stanoviště. Letos jsem poprvé zkoušela zároveň v záhonu i v... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 9.7.2009
Tak posílám popisy fotek, ale vesměs jsou to million bells (MB) a něco: 1. MB (růžová) + vitálka (sanvitálie) žlutá 2. MB (oranžová) + verbena (růžová) 3. viz č.2 a druhý závěs MB (fialový) + verbena + bacopa (plnokvětá) 4.a 5. a... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 4.7.2009 Obsahuje fotku
Jarmilo, moc pěkně osázené květináče.  Přimlouvám se u sponzora o výrobu ještě minimálně dvou a postavila bych je vedle dveří. Jsou moc pěkné.   Já posílám pár fotek, jak se to rozrůstá.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 20.6.2009
Mičurinec, chválím pěknou kominaci na druhé fotce. Jano, krásná barva petunií.  Jen pozor na mšice a padlí, bývají na petunkách dost často. Je lepší se nějakým tím přípravkem vybavit předem.
Co nespálí jižní slunce?, 18.6.2009 Obsahuje fotku
Berto! Váš dotaz jsem objevila až dnes, takže bude na moji odpověď už asi pozdě. Ale přeci : Ta nádoba s Mb + všelichou + bacopou je koš z kokosového vlákna (zakoupená v nějakém hobymarketu asi za 80,-). Už jsem se o něm tady zmiňovala (o pár... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 7.6.2009
Ewo, krása. Takhle bych si jednou představovala i já svoji zahradu. A ty clematisy, ty si jsou. Jakou jim poskytujete péči? Já mám od loňska jeden, sice rostou listy, ale květ žádný. Tak doufám, že je to nějaký pozdnější druh. A ten osázený kmen, to... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 6.6.2009
Jano, krásně Vám to kvete .
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 4.6.2009
Jo, a tyhle jsou všechny letošní.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 4.6.2009 Obsahuje fotku
Renato, moc pěkné. Taky mám ráda barevné truhlíky, tak každým rokem kombinuju jiné barvy.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika