Příspěvky uživatele - Majdalena

Jak na fuchsii, 12.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, já je mám přes zimu v chladné místnosti na světle a občas je zaleju spolu s muškáty a ostatními kytičkami a takhle se mi odměnila jedna z nich, že se už nemůže dočkat jara.
Amarylis, 12.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, tak konečně mi vykvetl amarylis podobný těm vašim ale asi se z něj dlouho radovat nebudu. Když jsem si ho přinesla z obchodu, byla cibule trochu nahnilá. Očistila jsem ji a zasadila. Vykvetl pouze jeden zkroucený stvol s jední květem... celý příspěvek >
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 4.11.2009 Obsahuje fotku
Dobrý večer, přikláním se ke stejnému názoru na pěstování pokojového ibišku jako má Simona. To, že by rozkvétal v mrazivém počasí se mi zdá nemožné. Taky jsem ho jednou nechala na verandě kde se netopí a se stoupajícími teplatami mrazu venku začal... celý příspěvek >
Wistarie, 20.9.2009
Dobrý večer, myslím si, že wistarka patří ven do půdy, protože v bytě má velmi omezené podmínky. Bratr vypěstoval z wiatarie krásný velký strom a kvete mu dvakrát do roka nádhernými fialovými hrozny květů. Já jsem si ji vypěstovala ze semene a... celý příspěvek >
Bougenvilea, 24.8.2009 Obsahuje fotku
Vloni jsem si jí koupila na podzim v zahradnictví, kde mi poradili, že jí mám dát přes zimu do chladné místnosti (10-12 stupňů) a zastříhnout jí až na jaře (přiměřeně). V květináči nakonec byly tři řízky, takže nyní mám tři dlouhé košaté větve v... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 24.8.2009
Vloni jsem měla poprvé bakopu bílou v květináči na stojanu na jižním sluníčku a po celé léto byla stále osypaná květy. Přihnojovala jsem jí stejným hnojivem jako všechny balkonovky. Letos mám růžovou v závěsném květináči taktéž na jihu. Hodně se... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 24.8.2009
Zdravím Berti, myslím, že tu bougainvilli můžete pěstovat i na Šumavě. Letos jsem jí po "zamrzlích mužích" pověsila pod střechu verandy a ani při ochlazení (+3 stupňě)jsem jí neschovávala domů. Vše hrdě přežila, ale pokud by to byla nula,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika