Jak se zbavit užovky?



vjk - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (539) - 32.81 (?)
24.6.2014 6:34

Užovka je v pohodě, táta má na zahradě zmije, lezou mu do chalupy :-) Nechte jí na pokoji, ona nechá na pokoji vás.  Pokud je soužití s ní pro vás skutečně nepředstavitelné, dejte jí do kýble a odneste někam dál. VJK

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
            
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 77.148 (?), 6.7.2014 17:54

Je to tak jak píšete, kočka to je největší mrcha na zahradě, a nejen to vys... se do záhonku když něco vysejete, pak to zahrabe a je vystaráno.Zrovna včera jsem vysela dvouletky a mohu znova nadělané samé hromádky, nemám nic proti kočkám o které se majitel stará, ale nenávidím cizí kočku na mé zahradě, tu bych nejraději od...cryingNechápu jak se chce někdo zbavit užovky na zahradě vždyť Vám nic neudělá, tak jak tady někdo píše ona se bojí Vás.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vjk - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (539) - 32.81 (?), 24.6.2014 6:34

Užovka je v pohodě, táta má na zahradě zmije, lezou mu do chalupy :-) Nechte jí na pokoji, ona nechá na pokoji vás.  Pokud je soužití s ní pro vás skutečně nepředstavitelné, dejte jí do kýble a odneste někam dál. VJK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 6.7.2014 0:26

Včera večer jsem měl trochu štěstí a podařilo se mi na zahradě zachytit užovku při  "večeři" malé pravděpodobně ropuchy. 

Než do sebe vsoukala celou žabku, dala ji trochu zabrat.smiley. Tímto potvrzuji slova Simony, respektive její výňatek z odborného článku. Když jsem jí chtěl ukázat malému synkovi, byla už pryč. 


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
sengge - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 78.126 (?), 9.7.2014 20:51

Krása. To máte docela unikátní fotku. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 10.7.2014 1:09

Děkuji, byl čas na přiblížení a zaostření fotoaparátu.wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 89.237 (?), 10.7.2014 15:50

Romane, ta fotka je moc pěkná. Když mi bylo asi 10 roků, chytal jsem vranky a raky (na Rumbursku, je to ale hodně dávno), když jsem uslyšel hlasité pištění. Vyběhl jsem na cestu a tam veliká užovka táhla za nohu velikou ropuchu. Couvala. Táhla ji přes cestu do houští. Pištět musela ta ropucha. Ta užovla byla opravdu veliká, nikdy jsem předtím ani potom tak velkou nikdy neviděl.Těžko se to dá takhle posoudit, ale myslím si že byla ještě větší než tahle. Ještě díky za tu fotku.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 10.7.2014 22:12

Děkuji Vám za reakce! Kdybych nefotografofal synka a neměl foťák venku, tak by tyto fotografie nevznikly. 

Zasílám poslední dvě fotografie užovky, které mám ve foťáku. Nejsou tak povedené, jako ta, kterou jsem prvně zveřejnil, ale třeba se někomu budou líbit. Dlouho takové štěstí mít nebudu!



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.143 (?), 10.7.2014 22:19

Kdyby tak žrala i hryzce. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 10.7.2014 22:38

Na hryzce jsou jiní hadi, kterým toho hryzce musíte dát to terária! laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 6.7.2014 18:50

A jak to s užovkou dopadlo? Viděli jste ji od té doby ještě?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika